Chami

26. 2. 2020 - 27. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Chami patří na základě hodnocení uživatelů Wynspjd, Hami Rubik's Cube Hotel a Motel Hami Bayi North Road Bofeng Market. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Chami přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je únor, kdy průměrná cena činí 541 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Chami je září, kdy průměrná cena činí 1 172 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 782 Kč za noc. To je o 3 % méně než průměrná cena za noc ve výši 810 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Chami je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor -2,5 °C/27,5 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 34,3C/93,7F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -16,2 °C/2,8 °F.
Nejbližší letiště u města Chami je Hami (HMI) (11,18 km).

Naplánujte si cestu do země Čína