Chami

29. 9. 2019 - 30. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Chami patří na základě hodnocení uživatelů Hami Rubik's Cube Hotel, Xing Wang Hotel a Starway Hotel Hami Railway Station. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Chami přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Chami

od 322 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je únor, kdy průměrná cena činí 527 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Chami je srpen, kdy průměrná cena činí 937 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 644 Kč za noc. To je o 4 % méně než průměrná cena za noc ve výši 676 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Chami je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 18,7 °C/65,7 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 34,3C/93,7F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -16,2 °C/2,8 °F.
Nejbližší letiště u města Chami je Hami (HMI) (11,18 km).

Naplánujte si cestu do země Čína