Nan-čchung

28. 1. 2020 - 29. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Nan-čchung patří na základě hodnocení uživatelů Weideng Hotel (Nanchong Hongling), Nanchong Yidu Business Hotel a Nanchong Aegean Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Nan-čchung přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Nan-čchung

od 545 Kč
od 1 060 Kč
od 1 060 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je leden, kdy průměrná cena činí 530 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Nan-čchung je říjen, kdy průměrná cena činí 795 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 618 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Nan-čchung je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden 6,4 °C/43,4 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 31,9C/89,4F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 3,8 °C/38,8 °F.
Nejbližší letiště u města Nan-čchung je Nanchong (NAO) (5,94 km). K dalším letištím poblíž patří: Guanghan (66,06 km)

Naplánujte si cestu do země Čína