Ťi-ning

28. 1. 2020 - 29. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Ťi-ning patří na základě hodnocení uživatelů Grace Inn, Jindong International Hotel a Jinjiang Inn Jining Guhuai Road. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Ťi-ning přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Ťi-ning

od 766 Kč
od 913 Kč
od 1 782 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je červen, kdy průměrná cena činí 412 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Ťi-ning je prosinec, kdy průměrná cena činí 766 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 530 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Ťi-ning je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden -1,3 °C/29,6 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 31,5C/88,7F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -6,5 °C/20,3 °F.
Nejbližší letiště u města Ťi-ning je Jining (JNG) (26,64 km).

Naplánujte si cestu do země Čína