Wej-fang

29. 1. 2020 - 30. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Wej-fang patří na základě hodnocení uživatelů Farrington Hotel (Building B), Hi Inn Weifang KOF Tower a Weifang Home Inn - Dongfeng East Street. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Wej-fang přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Wej-fang

od 502 Kč
od 870 Kč
od 1 328 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je leden, kdy průměrná cena činí 561 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Wej-fang je listopad, kdy průměrná cena činí 1 062 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 767 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Wej-fang je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden -2,2 °C/28,0 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červen s průměrnou teplotou 29,9C/85,8F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -6,6 °C/20,1 °F.
Nejbližší letiště u města Wej-fang je Weifang (WEF) (6,85 km).

Naplánujte si cestu do země Čína