Tallinn

5. 2. 2020 - 6. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Tallinn patří na základě hodnocení uživatelů Hestia Hotel Europa, Park Inn by Radisson Central Tallinn a Oru Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Tallinn přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Tallinn

od 1 132 Kč
od 1 713 Kč
od 3 172 Kč

Co říkají cestující o městě Tallinn?

9,8
Nadšenci pro historii
7,7
Nadšenci pro umění a design
6,3
Nadšenci pro jídlo
6,1
Cestující rodiny
6,0
Nadšenci pro noční život
Hodnocení členů (111)
Alberto Rodriguez Aguilera
Alberto Rodriguez Aguilera
12.08.2019

Tallinn, hlavní město Estonska nad Baltským mořem, je kulturním centrem země. Zachovává si zděné a dlážděné Staré Město, v němž jsou umístěny kavárny a obchody, spolu s Kiek v de Kök, obranná věž z 15. století. Na historickém hlavním náměstí v Tallinnu se nachází gotická budova radnice, která byla postavena ve 13. století a má 64 metrů vysokou věž. Kostel San Nicolás je ikonickým místem 13. století, které vystavuje církevní umění.

Anne Lowrey
Anne LowreySan Francisco
26.02.2019

Opravdu jsem si užil staré město v Tallinnu, město, které jsem roky přehlížel. Je to krásné a okouzlující místo s velkou povahou a místní kulturou, které si zaslouží být viděny.

Jaak Treiman
Jaak TreimanLos Angeles
12.11.2017

Tallinn kombinuje staletí historie s moderními technologiemi. Můžete si vychutnat to nejlepší z obou světů a zároveň odebírat vzorky jídla ve stále rostoucím počtu kvalitních restaurací.

Tyson Bramer
Tyson BramerLos Angeles
06.11.2017

Musíte se podívat, jestli jste na návštěvě Helsinek, protože je to rychlá cesta trajektem pryč. Toto město je jedním z nejkrásnějších v Evropě (uvnitř starých městských hradeb). I když je třeba vypracovat několik zalomení, pokud jde o řešení velkého přílivu turistů, představil bych si, že v následujících letech bude toto město explodovat velikostí.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je březen, kdy průměrná cena činí 1 847 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Tallinn je srpen, kdy průměrná cena činí 2 740 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 2 264 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Tallinn je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden -3,9 °C/25,0 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 23,8C/74,8F. Nejchladnější měsíc je únor s průměrnou teplotou -8,5 °C/16,7 °F.
Nejbližší letiště u města Tallinn je Tallinn (TLL) (5,56 km).

Naplánujte si cestu do země Estonsko