Tallinn

23. 9. 2019 - 24. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Tallinn patří na základě hodnocení uživatelů Kalev Spa Hotel & Waterpark, Meriton Old Town Garden Hotel a Park Inn by Radisson Central Tallinn. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Tallinn přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Tallinn

od 1 646 Kč
od 2 244 Kč
od 3 890 Kč

Co říkají cestující o městě Tallinn?

9,8
Nadšenci pro historii
7,7
Nadšenci pro umění a design
6,2
Nadšenci pro jídlo
6,1
Nadšenci pro noční život
6,0
Dobrodružní cestovatelé
Hodnocení členů (101)
Alberto Rodriguez Aguilera
Alberto Rodriguez Aguilera
12.08.2019

Tallinn, hlavní město Estonska nad Baltským mořem, je kulturním centrem země. Zachovává si zděné a dlážděné Staré Město, v němž jsou umístěny kavárny a obchody, spolu s Kiek v de Kök, obranná věž z 15. století. Na historickém hlavním náměstí v Tallinnu se nachází gotická budova radnice, která byla postavena ve 13. století a má 64 metrů vysokou věž. Kostel San Nicolás je ikonickým místem 13. století, které vystavuje církevní umění.

Anne Lowrey
Anne LowreySan Francisco
26.02.2019

I really enjoyed the old town in Tallinn, a city I overlooked for years. It's beautiful and charming place with great character and local culture that deserves to be seen.

Jaak Treiman
Jaak TreimanLos Angeles
12.11.2017

Tallinn combines centuries of history with high tech modernity. You can enjoy the best of both worlds while sampling food at a steadily increasing number of fine food restaurants.

Tyson Bramer
Tyson BramerLos Angeles
06.11.2017

A must see if you are visiting Helsinki as it's a quick ferry ride away. This city is one of the most beautiful in Europe (inside the old city walls). While there do need to be some kinks worked out in terms of addressing the large influx of tourist, I would imagine in the years to come, this city will explode with greatness.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je listopad, kdy průměrná cena činí 1 632 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Tallinn je srpen, kdy průměrná cena činí 2 681 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 1 865 Kč za noc. To je o 10 % méně než průměrná cena za noc ve výši 2 069 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Tallinn je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 11,5 °C/52,7 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 23,8C/74,8F. Nejchladnější měsíc je únor s průměrnou teplotou -8,5 °C/16,7 °F.
Nejbližší letiště u města Tallinn je Tallinn (TLL) (5,56 km).

Naplánujte si cestu do země Estonsko