Larnaka

24. 2. 2020 - 25. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Larnaka patří na základě hodnocení uživatelů The Ciao Stelio Deluxe Hotel (Adults Only), Frangiorgio Hotel a Sveltos Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Larnaka přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Larnaka

od 1 453 Kč
od 2 651 Kč
od 2 996 Kč

Co říkají cestující o městě Larnaka?

9,8
Cestující rodiny
9,5
Nadšenci pro jídlo
9,2
Nadšenci pro historii
8,2
Nadšenci pro turistiku
8,1
Nadšenci pro noční život
Hodnocení členů (71)
Ania Krukowska
Ania Krukowska
16.06.2019

Je v pořádku přijít na léto, i když není vynikající. Město stále potřebuje lepší dopravní spojení se zbytkem ostrova. Spíše na drahé straně. Blízkost letiště je plus, ale na letišti bývá příliš horká. Několikrát jsem se cítil pronásledován osobami, které se zabývaly výzkumem výletů na Kypr na letišti v Larnace.

Кристина Еро
Кристина Еро
13.05.2019

Vezměte si auto k pronájmu a vydejte se na cestu po ostrově - hory a vodopády Troodos, pláž Kourion, kameny Afrodity, vesnice Kalapolantis, Lefekara atd. V Larnace najdete na Kypru málo zajímavých a zklamaných.

Debbie Ryan
Debbie RyanAndover
14.01.2013

Kypr je místem s krásnou historií a malebným výhledem, tak malebným, a spoustou nočního života, barů a restaurací. A nezapomeňte na krásné pláže, zejména Fig TREE BAY, krásné a bezpečné pro ty nejmenší, vychutnejte si ;-) doporučujeme všechny oblasti cyprus žádný disapointment, jen spousta opalovací krém !!!!!!

Beponika Canika
Beponika CanikaLondýn
06.01.2017

Milovaná Larnaca - vhodná pro plavce a romantiky. Pěkné bary a restuaranty. Dobré relaxační místo a velmi pěkná procházka po chodnících. Pěkné potěšení ve dne iv noci. Dobrý písek, moře a slunce. Velmi pěkný řecký ortodoxní kostel a obchody. Určitě by se vrátil do Larnyky na dovolenou.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je únor, kdy průměrná cena činí 1 468 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Larnaka je srpen, kdy průměrná cena činí 2 187 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 1 857 Kč za noc. To je o 1 % více než průměrná cena za noc ve výši 1 820 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Larnaka je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor 11,9 °C/53,3 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle srpen s průměrnou teplotou 32,9C/91,2F. Nejchladnější měsíc je únor s průměrnou teplotou 6,7 °C/44,1 °F.
Nejbližší letiště u města Larnaka je Larnaca (LCA) (4,33 km). K dalším letištím poblíž patří: Ercan (29,94 km)

Naplánujte si cestu do země Kypr