Vilnius

29. 9. 2019 - 30. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Vilnius patří na základě hodnocení uživatelů Europa Royale Vilnius, Grand Hotel Kempinski Vilnius a City Hotels Algirdas. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Vilnius přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Vilnius

od 1 640 Kč
od 2 035 Kč
od 3 850 Kč

Co říkají cestující o městě Vilnius?

9,8
Nadšenci pro historii
8,8
Nadšenci pro jídlo
8,7
Nadšenci pro noční život
8,3
Zelené cestování
8,2
Cestující rodiny
Hodnocení členů (52)
Michal Isakov
Michal Isakov
04.08.2019

Krásné město s velkým historickým centrem. Určitě stojí za návštěvu.

ClaudioSe
ClaudioSeMilán
06.09.2017

Vilnius has one of the biggest old city centre in Europe. Around lots of green and the bohemian district of Uzupis highlight a pleasant medium sized town. Unfortunately in winter can get really cold

Stephen Bugno
Stephen BugnoAnchorage
02.09.2014

My impression of Vilnius after a few days was good. As the capital of Lithuania with about half million inhabitants, it's got a unhurried vibe. It's not crowded with tourists, because there are only a few sites to see. But that shouldn't stop you from visiting this beautiful city with nice architecture. Don't forget to visit the Republic of Uzupis, across the river, which is the city's Bohemian district of artists. The pubs of Vilnius along with its beer gardens are a fun and inexpensive way to get a taste of the local culture and delicious Lithuanian beers.

Michael L
Michael LWashington, D.C.
01.05.2013

Vilnius was a pretty cool capital city. Although a long way from the airport into which we flew (Ryanair), it was definitely worth the trip. There is a ton of culture here sprinkled among the residual Communist architecture. Everyone with whom we interacted was very nice and helpful. If you're into fossilized amber, I got the impression that this was the place to pick it up.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je listopad, kdy průměrná cena činí 1 259 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Vilnius je červenec, kdy průměrná cena činí 1 610 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 1 405 Kč za noc. To je o 5 % méně než průměrná cena za noc ve výši 1 479 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Vilnius je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 11,4 °C/52,5 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 23,1C/73,6F. Nejchladnější měsíc je únor s průměrnou teplotou -7,0 °C/19,4 °F.
Nejbližší letiště u města Vilnius je Vilnius (VNO) (6,24 km).

Naplánujte si cestu do země Litva