Vilnius

28. 2. 2020 - 29. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Vilnius patří na základě hodnocení uživatelů City Hotels Algirdas, Crowne Plaza Vilnius a Ratonda Centrum Hotels. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Vilnius přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Vilnius

od 1 132 Kč
od 1 489 Kč
od 2 680 Kč

Co říkají cestující o městě Vilnius?

9,8
Nadšenci pro historii
8,3
Nadšenci pro jídlo
7,9
Zelené cestování
7,6
Cestující rodiny
7,5
Nadšenci pro noční život
Hodnocení členů (67)
Michal Isakov
Michal Isakov
04.08.2019

Krásné město s velkým historickým centrem. Určitě stojí za návštěvu.

ClaudioSe
ClaudioSeMilán
06.09.2017

Vilnius má jedno z největších starých měst v Evropě. Příjemné středně velké město zvýrazňuje spousta zeleně a bohémská čtvrť Uzupis. Bohužel v zimě může být opravdu zima

Michael L
Michael LWashington, D.C.
01.05.2013

Vilnius byl docela cool hlavní město. Přestože byla cesta z letiště, na které jsme letěli (Ryanair), daleko, určitě to stálo za to. Mezi zbytkovou komunistickou architekturou je tu spousta kultury. Všichni, s nimiž jsme spolupracovali, byli velmi milí a ochotní. Pokud jdete do zkamenělého jantaru, mám dojem, že to bylo místo, kam ho vyzvednout.

Stephen Bugno
Stephen BugnoAnchorage
02.09.2014

My impression of Vilnius after a few days was good. As the capital of Lithuania with about half million inhabitants, it's got a unhurried vibe. It's not crowded with tourists, because there are only a few sites to see. But that shouldn't stop you from visiting this beautiful city with nice architecture. Don't forget to visit the Republic of Uzupis, across the river, which is the city's Bohemian district of artists. The pubs of Vilnius along with its beer gardens are a fun and inexpensive way to get a taste of the local culture and delicious Lithuanian beers.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je březen, kdy průměrná cena činí 1 430 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Vilnius je leden, kdy průměrná cena činí 6 105 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 1 578 Kč za noc. To je o 22 % méně než průměrná cena za noc ve výši 1 939 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Vilnius je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor -3,9 °C/25,0 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 23,1C/73,6F. Nejchladnější měsíc je únor s průměrnou teplotou -7,0 °C/19,4 °F.
Nejbližší letiště u města Vilnius je Vilnius (VNO) (6,24 km).

Naplánujte si cestu do země Litva