Tanger

27. 1. 2020 - 28. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Tanger patří na základě hodnocení uživatelů Hotel Le Gardenia (ex Lutetia), Appart Hotel Alia a Barcelo Tanger. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Tanger přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Tanger

od 1 077 Kč
od 1 874 Kč
od 2 568 Kč

Co říkají cestující o městě Tanger?

9,8
Dobrodružní cestovatelé
9,3
Nadšenci pro historii
8,8
Nadšenci pro turistiku
8,3
Nadšenci pro jídlo
7,2
Cestující rodiny
Hodnocení členů (36)
geminitraveller
geminitravellerQuezon City
30.07.2017

Tangier je živé město se smíšeným kulturním dědictvím díky své blízkosti k Evropě. Je to vstupní brána do Maroka a Afriky, protože je to jen krátká trajektová jízda ze Španělska. Je ohraničen Atlantským oceánem a Středozemním mořem. Port však není určen pro ty s těžkými zavazadly nebo pro tělesně postižené, protože neexistují žádné výtahy ani eskalátory.

Susan Bart
Susan BartBoston
26.05.2017

náš soukromý průvodce Jamal v Tangier-Maroku pořádaný Meriam emailem: Tangiertour@gmail.com byl zábavný, přátelský, znalý a vstřícný průvodce pro naši čtyřčlennou stranu. Dobrovolně se rozhodl předprodej lístků na trajekt, což bylo velmi užitečné. Setkal se s námi v terminálu trajektu a zavřel nás do všech nejlepších míst v oblasti Tangeru. Máme pro město opravdový pocit; navštívili jsme jeskyni Hercules a místo, kde se Středozemní moře setkává s Atlantským oceánem. Měli jsme plný a naplňující den !!! Dáváme Jamal nejvyšší hodnocení! Byl super, když jsme byli s ním, a zároveň velmi vstřícný a ochotný, když jsme se s ním dohodli. Průvodce je třeba při návštěvě Tangier a Jamal je nejlepší!

Lor Lor
Lor Lor
31.08.2019

I had a good time however you should be careful with people. Most businesses try to cheat on the money and payments. Watch out

Chris Jepson
Chris JepsonVirginia
26.05.2017

If I were to give a star for all the best experiences in Morocco that Aziz Tours arranged & provided, I’d have to give more than five but here are some of the areas in which the company excelled. Our guide: energetic, knowledgeable, entertaining, a real mensch. Sidi-Baba, provided a wealth of information on the history of Tangier, the various sites we saw, and past and current challenges that Morocco is facing. As you engage in converstaion with Sidi-Baba, you realize that there is no topic that his mind hasn’t embraced. He is a travel guide sent from sky! Special events: I celebrated my birthday in Tangier and told AzizTours that I wanted to do something memorable, Sidi, made sure that these were addressed. Planning and execution: AzizTours email: aziztour@gmail.com planned a customized itinerary with us, one that was executed seamlessly and comfortably (thanks largely to Sidi-Baba’s spacious van and excellent shock absorbers and to Sidi’s ability to anticipate and circumvent traffic). All of the details that can make or break a trip were meticulously thought out!

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je říjen, kdy průměrná cena činí 1 594 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Tanger je květen, kdy průměrná cena činí 2 243 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 1 741 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Tanger je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden 12,5 °C/54,4 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 28,2C/82,8F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 8,3 °C/46,9 °F.
Nejbližší letiště u města Tanger je Tanger (TNG) (11,91 km). K dalším letištím poblíž patří: Tetuan S. Ramel (48,18 km)

Naplánujte si cestu do země Maroko