Tanger

23. 9. 2019 - 24. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Tanger patří na základě hodnocení uživatelů Kenzi Solazur, Barcelo Tanger a Tanja Lucia Hostel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Tanger přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Tanger

od 1 326 Kč
od 2 142 Kč
od 2 987 Kč

Co říkají cestující o městě Tanger?

9,8
Dobrodružní cestovatelé
9,8
Nadšenci pro historii
8,7
Nadšenci pro jídlo
8,7
Nadšenci pro turistiku
7,4
Nadšenci pro umění a design
Hodnocení členů (32)
geminitraveller
geminitravellerQuezon City
30.07.2017

Tangier je živé město se smíšeným kulturním dědictvím díky své blízkosti k Evropě. Je to vstupní brána do Maroka a Afriky, protože je to jen krátká trajektová jízda ze Španělska. Je ohraničen Atlantským oceánem a Středozemním mořem. Port však není určen pro ty s těžkými zavazadly nebo pro tělesně postižené, protože neexistují žádné výtahy ani eskalátory.

Susan Bart
Susan BartBoston
26.05.2017

náš soukromý průvodce Jamal v Tangier-Maroku pořádaný Meriam emailem: Tangiertour@gmail.com byl zábavný, přátelský, znalý a vstřícný průvodce pro naši čtyřčlennou stranu. Dobrovolně se rozhodl předprodej lístků na trajekt, což bylo velmi užitečné. Setkal se s námi v terminálu trajektu a zavřel nás do všech nejlepších míst v oblasti Tangeru. Máme pro město opravdový pocit; navštívili jsme jeskyni Hercules a místo, kde se Středozemní moře setkává s Atlantským oceánem. Měli jsme plný a naplňující den !!! Dáváme Jamal nejvyšší hodnocení! Byl super, když jsme byli s ním, a zároveň velmi vstřícný a ochotný, když jsme se s ním dohodli. Průvodce je třeba při návštěvě Tangier a Jamal je nejlepší!

Lor Lor
Lor Lor
31.08.2019

I had a good time however you should be careful with people. Most businesses try to cheat on the money and payments. Watch out

Chris Jepson
Chris JepsonVirginia
26.05.2017

If I were to give a star for all the best experiences in Morocco that Aziz Tours arranged & provided, I’d have to give more than five but here are some of the areas in which the company excelled. Our guide: energetic, knowledgeable, entertaining, a real mensch. Sidi-Baba, provided a wealth of information on the history of Tangier, the various sites we saw, and past and current challenges that Morocco is facing. As you engage in converstaion with Sidi-Baba, you realize that there is no topic that his mind hasn’t embraced. He is a travel guide sent from sky! Special events: I celebrated my birthday in Tangier and told AzizTours that I wanted to do something memorable, Sidi, made sure that these were addressed. Planning and execution: AzizTours email: aziztour@gmail.com planned a customized itinerary with us, one that was executed seamlessly and comfortably (thanks largely to Sidi-Baba’s spacious van and excellent shock absorbers and to Sidi’s ability to anticipate and circumvent traffic). All of the details that can make or break a trip were meticulously thought out!

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je říjen, kdy průměrná cena činí 1 340 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Tanger je květen, kdy průměrná cena činí 2 215 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 1 311 Kč za noc. To je o 29 % méně než průměrná cena za noc ve výši 1 693 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Tanger je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 22,5 °C/72,4 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 28,2C/82,8F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 8,3 °C/46,9 °F.
Nejbližší letiště u města Tanger je Tanger (TNG) (11,91 km). K dalším letištím poblíž patří: Tetuan S. Ramel (48,18 km)

Naplánujte si cestu do země Maroko