Hamburk

28. 1. 2020 - 29. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Hamburk patří na základě hodnocení uživatelů Kleinhuis Hotel Mellingburger Schleuse, Holiday Inn Hamburg - City Nord a Lindner Park-Hotel Hagenbeck. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Hamburk přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Hamburk

od 1 796 Kč
od 2 739 Kč
od 4 300 Kč

Co říkají cestující o městě Hamburk?

9,8
Nadšenci pro noční život
9,2
Cestující rodiny
8,7
Nadšenci pro historii
8,1
Nadšenci pro jídlo
8,1
Nadšenci pro turistiku
Hodnocení členů (190)
Lewis Embleton
Lewis Embleton
13.02.2019

Měl jsem jedno z nejlepších víkendových přestávek, jaké jsem kdy zažil v Hamburku. Má podobné nastavení jako Londýn, kde má různé okresy pro různé účely. Seznam pokračuje v noční čtvrti, nákupní čtvrti, turistických atrakcích a zajímavostech. Opravdu vyhovuje všem vašim potřebám, ať už je to jakýkoli důvod, proč jste odešli. Ať už jde o jídlo a pití, pokud jste foodie, pokud žijete nakupovat, pokud žijete umění a kulturu, má to všechno. Hamburk je nyní moje oblíbené město, které jsem navštívil, se určitě vrací.

Julia Wieder
Julia Wieder
17.06.2019

Très belle ville portuaire. Un mélange entre ville et nature où il fait bon vivre.

Guilherme Felipw
Guilherme Felipw
22.04.2019

Cidade incrível! A cidade mais verde da Alemanha, e a com mais pontes na Europa. Valeu muito o passeio em Hamburgo.

Stanescu Roxana
Stanescu Roxana
16.12.2018

Great city, with a stunning arhitecture and amazing food. It was a pleasure to discover this beautiful city. Must see: The Opera House- it's just amazing, and the view on top...breathtaking.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je leden, kdy průměrná cena činí 2 326 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Hamburk je červen, kdy průměrná cena činí 3 416 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 2 945 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Hamburk je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden 1,7 °C/35,1 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 22,1C/71,8F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -0,7 °C/30,7 °F.
Nejbližší letiště u města Hamburk je Hamburk International (HAM) (8,56 km).

Naplánujte si cestu do země Německo