Hamburk

23. 9. 2019 - 24. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Hamburk patří na základě hodnocení uživatelů Mercure Hotel Hamburg City, Mercure Hotel Hamburg Mitte a Hotel Europäischer Hof Hamburg. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Hamburk přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Hamburk

od 3 191 Kč
od 4 546 Kč
od 7 824 Kč

Co říkají cestující o městě Hamburk?

9,8
Nadšenci pro noční život
9,6
Cestující rodiny
8,6
Nadšenci pro jídlo
8,5
Nadšenci pro historii
7,9
Cestovatelé za luxusem
Hodnocení členů (179)
Julia Wieder
Julia Wieder
17.06.2019

Très belle ville portuaire. Un mélange entre ville et nature où il fait bon vivre.

Guilherme Felipw
Guilherme Felipw
22.04.2019

Cidade incrível! A cidade mais verde da Alemanha, e a com mais pontes na Europa. Valeu muito o passeio em Hamburgo.

Lewis Embleton
Lewis Embleton
13.02.2019

I had one of the best weekend breaks I’ve ever had in Hamburg. It has a similar set up to London where it has different districts for different purposes. A nightlife district, shopping district, tourist and attractions the list goes on. It really does cater to all your needs whatever the reason is for you going away. Whether it’s to go out and drink, if you’re a foodie, if you live shopping, if you live arts and culture it has it all. Hamburg is now my favourite city I’ve visited will definitely be returning.

Stanescu Roxana
Stanescu Roxana
16.12.2018

Great city, with a stunning arhitecture and amazing food. It was a pleasure to discover this beautiful city. Must see: The Opera House- it's just amazing, and the view on top...breathtaking.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je leden, kdy průměrná cena činí 2 302 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Hamburk je září, kdy průměrná cena činí 3 759 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci září minulý rok byla 3 001 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Hamburk je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 13,3 °C/55,9 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 22,1C/71,8F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -0,7 °C/30,7 °F.
Nejbližší letiště u města Hamburk je Hamburk International (HAM) (8,56 km).

Naplánujte si cestu do země Německo