Bratsk

28. 2. 2020 - 29. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Bratsk patří na základě hodnocení uživatelů Hotel Bratsk, Hotel Tayga a Guest House Vremena Goda. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Bratsk přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je prosinec, kdy průměrná cena činí 511 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Bratsk je září, kdy průměrná cena činí 1 172 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 902 Kč za noc. To je o 3 % více než průměrná cena za noc ve výši 867 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Bratsk je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor -18,4 °C/-1,1 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 21,6C/70,9F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -25,0 °C/-13,0 °F.
Nejbližší letiště u města Bratsk je Bratsk (BTK) (23,66 km).

Naplánujte si cestu do země Rusko

Ve městě Bratsk a v okolí