Derry

17. 12. 2018 - 18. 12. 2018

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Derry patří na základě hodnocení uživatelů Chamberlain House, Victoria Gate Bed And Breakfast a City Centre B & B. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Derry přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Co říkají cestující o městě Derry?

9,8
Nadšenci pro historii
8,2
Nadšenci pro turistiku
8,2
Cestující rodiny
Hodnocení členů (8)
Susan L. Peters Baker
Susan L. Peters BakerEscondido
09.02.2016

Much history. Take a black taxi tour and get first hand knowledge. I also took a walking tour. You'll learn a lot in an hour and half!

Leigh Virkus
Leigh VirkusPittsford
31.12.2015

Also known as Londonderry, the city itself is fun to see, although the countryside beyond is also worth exploring. We hired a taxi driver to show us major city sights, then take us to the country. Although the famous "troubles" are long over, they are evident through the murals painted on buildings & even in some neighborhoods reminiscent of that time in history.

D'Maris Coffman
D'Maris CoffmanLondon
06.01.2017

I felt really uneasy here after Belfast. The tension was palpable. We did a tour and couldn't wait to move on!

Kieth Brolaski
Kieth Brolaski
06.01.2017

Where the bloody Sunday happened! This is the Catholic side of Derry..

Naplánujte si cestu do země Velká Británie