Mapa

Levné lety z Atény International do Sharm El Sheikh

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Šarm aš-Šajch...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Atény International - Sharm El Sheikh

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

6 085 Kč

Přímých leteckých spojů

0

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 1475 kilometrů

4 hod. 20 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

EgyptAir

Sharm El Sheikh

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Sharm El Sheikh je jedno letiště: Sharm El Sheikh.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Atény International - Sharm El Sheikh je 6 085 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
4 hod. 20 min. je průměrná doba letu Atény International - Sharm El Sheikh.
Žádné letecké společnosti nelétají přímo z Atény International do Sharm El Sheikh.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Atény do Šarm aš-Šajch. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Atény do Šarm aš-Šajch. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Atény do Šarm aš-Šajch mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Atény do Šarm aš-Šajch přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Šarm aš-Šajch hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Šarm aš-Šajch. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.