Mapa

Levné lety z Djerba do Mnichov

Informace o letu Djerba - Mnichov

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

6 769 Kč

Přímé letecké spoje

2

Letů týdně

1

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 1613 kilometrů

2 hod. 30 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Tunisair

Mnichov

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Mnichov je jedno letiště: Mnichov.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Djerba - Mnichov je 6 769 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
2 hod. 30 min. je průměrná doba letu Djerba - Mnichov.
2 letecké společnosti létají přímo z Djerba do Mnichov.
Jeden let týdně létá z Djerba do Mnichov, a to k měsíci červenec.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Djerba do Mnichov. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Djerba do Mnichov. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Djerba do Mnichov mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Djerba do Mnichov přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Mnichov hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Mnichov. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.