Mapa

Levné lety z Zanzibar do Dar Es Salaam

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Dar es Salaam...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Zanzibar - Dar Es Salaam

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

1 062 Kč

Přímých leteckých spojů

8

Letů týdně

341

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 73 kilometrů

0 hod. 15 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Precision Air

Dar Es Salaam

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Dar Es Salaam je jedno letiště: Dar Es Salaam.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Zanzibar - Dar Es Salaam je 1 062 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
0 hod. 15 min. je průměrná doba letu Zanzibar - Dar Es Salaam.
8 leteckých společností létá přímo z Zanzibar do Dar Es Salaam.
341 letů týdně létá z Zanzibar do Dar Es Salaam, a to k měsíci říjen.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Zanzibar do Dar es Salaam. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Zanzibar do Dar es Salaam. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Zanzibar do Dar es Salaam mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Zanzibar do Dar es Salaam přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Dar es Salaam hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Dar es Salaam. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.