Mapa

Levné lety z Nice do Helsinki Vantaa

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Helsinky...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Nice - Helsinki Vantaa

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

2 685 Kč

Přímý letecký spoj

1

Letů týdně

3

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 2202 kilometrů

3 hod. 15 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Norwegian Air International

Helsinki Vantaa

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Helsinki Vantaa je jedno letiště: Helsinki Vantaa.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Nice - Helsinki Vantaa je 2 685 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
3 hod. 15 min. je průměrná doba letu Nice - Helsinki Vantaa.
Jedna letecká společnost létá přímo z Nice do Helsinki Vantaa.
3 lety týdně létají z Nice do Helsinki Vantaa, a to k měsíci listopad.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Nice do Helsinky. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Nice do Helsinky. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Nice do Helsinky mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Nice do Helsinky přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Helsinky hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Helsinky. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.