Mapa

Levné lety z Norimberk do Reykjavik Keflavik

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Reykjavík...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Norimberk - Reykjavik Keflavik

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

4 017 Kč

Přímých leteckých spojů

0

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 2562 kilometrů

6 hod. 10 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Lufthansa

Reykjavik Keflavik

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Reykjavík jsou 2 letiště: Reykjavik Keflavik a Reykjavik Domestic.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Norimberk - Reykjavik Keflavik je 4 017 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
6 hod. 10 min. je průměrná doba letu Norimberk - Reykjavik Keflavik.
Žádné letecké společnosti nelétají přímo z Norimberk do Reykjavik Keflavik.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Norimberk do Reykjavík. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Norimberk do Reykjavík. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Norimberk do Reykjavík mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Norimberk do Reykjavík přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Reykjavík hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Reykjavík. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.