Mapa

Levné letenky na trase Praha-Cancún

Informace o letu Praha - Cancun

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

15 052 Kč

Přímých leteckých spojů

0

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 8995 kilometrů

13 hod. 40 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Air France

Cancun

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Cancun je jedno letiště: Cancun.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Praha - Cancun je 15 052 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
13 hod. 40 min. je průměrná doba letu Praha - Cancun.
Žádné letecké společnosti nelétají přímo z Praha do Cancun.
Žádné lety nelétají z Praha do Cancun, a to k měsíci červenec.

Uvedené informace jsou platné k 1.5.2018

Jak najít levné letenky z Praha do Cancún?

S využitím světového cestovního vyhledávače Skyscanner je nyní velmi jednoduché najít levné letenky Praha-Cancún. Vaše lety si jednoduše najdete a porovnáte na jedné stránce. Do vyhledávacího okna zadejte místo odletu „Praha“ a název cílové destinace „Cancún“. Již během několika vteřin se vám zobrazí nejlevnější letenky. Skyscanner za vás totiž prochází výhodné nabídky více než 1000 aerolinií a cestovních vyhledávačů s cílem ušetřit vám čas a peníze. Za své služby si neúčtujeme žádné skryté poplatky. Po výběru vašeho letu do Cancúnu budete přesměrováni na stránku letecké společnosti nebo cestovní agentury. Podívejte se na nejlepší tipy, jak vyhledat lety, hotely a pronájem aut.

Využívejte funkce Skyscanner naplno!

Skyscanner pro vás připravil řadu funkcí, které vám pomohou najít ty nejlevnější letenky. Použití těchto nástrojů je velmi jednoduché! Plánujete kromě letenky Praha-Cancún ještě další výlet, ale nemáte zatím vybrané místo? Poté se vám bude hodit naše vyhledávací funkce „Kamkoliv“, která vám umožní zobrazit výhodné nabídky letů do nejrůznějších destinací po celém světě. Okamžitě tak získáte inspiraci pro svou další cestu. Dalším užitečným nástrojem je interaktivní mapa pro porovnávání letů. Pomáhá-li vám v rozhodování pohled do mapy, pak si tuto vizuální technologii mapování letenek zamilujete. Z vašeho hledání letenek se ode dneška stane hra! Přečtěte si více o možnostech práce s interaktivní mapou. Nemáte pevně stanovené datum cesty? Máme pro vás další užitečný tip! Ve vyhledávacích polích „Odlet“ a „Návrat“ si místo konkrétního dne zvolte „Celý měsíc“ a funkce vám následně zobrazí přehledný kalendář. Můžete si nechat zobrazit také „Nejlevnější měsíc“. Levné letenky už vám nyní neuniknou!

Kde si vyhledám akční ceny letů na trase Praha-Cancún?

Každý den pro vás aktualizujeme výhodné nabídky akčních letenek z českých letišť. Nepřijdete tak např. o prázdninové akce a další slevy letů! Podívejte se, zda jsou v dnešní nabídce levné letenky Praha-Cancún. Víte, že je stále aktuální hledat tzv. last minute letenky? Musíte však vědět, kde a kdy! Přečtěte si proto Skyscanner tipy, jak si rezervovat levné letenky na poslední chvíli.

Letenky Praha-Cancún

Mezi Prahou a mexickým Cancúnem není k dispozici přímý let. Do Karibiku jsou však tradičně k sehnání levné lety z Německa. S jedním přestupem v Düsseldorfu lze cestovat s leteckými společnostmi ČSA a Eurowings. Výhodné nabídky se objevují i u dalších německých letišť, jako jsou Frankfurt, Mnichov nebo Berlín.

Alternativně můžete letět do hlavního mexického města Ciudad de Mexico. Záleží na tom, jaké části Mexika plánujete navštívit.

Pro vstup do Mexika vám bude stačit platný cestovní pas. Za turistickým účelem můžete v zemi pobývat až 90 dní. Na letiště se dostavte s časovou rezervou min. 3 hodin.

Letiště v Praze

Letiště Václava Havla Praha, dříve známé jako letiště Ruzyně, nabízí skvělé služby. Probíhající projekt "Měníme letiště pro vás" se snaží o další změny a zlepšení. Byla zavedena levná samoobslužná Restaurace Praha, kde si vyberete z nabídky 10 pokrmů. Ceny jsou velmi příznivé a začínají na 95Kč. Levně se najíte i v restauracích rychlého občerstvení. Na výběr máte KFC, Burger Kings, Subway a Rancheros, kde se můžete lehce připravit na mexická jídla. Poslední české pivo před cestou si vychutnáte v pěkné restauraci Pilsner Urquell Original.

K letištním terminálům vás doveze přímý autobus z Hlavního nádraží Praha. Cestovat lze také klasickými zastávkovými autobusy 100 a 119. Tyto spoje odjíždí ze zastávek metra Zličín (linka B) a Veleslavín (linka A). Nejdražší možností je služba taxi. Za jízdu z centra zaplatíte přibližně 500Kč. Pojedete-li na letiště autem, můžete využít některé z výhodných nabídek parkovacích stání. Levnější ceny vám zajistí online rezervace.

Letiště v mexickém Cancúnu

Letiště Cancún najdete asi 20km od centra města. Letiště patří k největším v Mexiku. Má 3 terminály a odbavuje mnoho letů do USA, Jižní Ameriky i Evropy.

Z letiště se můžete dopravit k hotelům v Cancúnu nebo přímo do oblíbeného plážového letoviska Playa del Carmen. Cena jízdenky do Cancúnu bude v přepočtu cca 100Kč. Za cestu na pláž Carmen zaplatíte cca 200Kč. Chcete-li se po ostrově Yucatán pohybovat sami, půjčte si auto. Budete se moci zajet podívat na mnoho zajímavých památek i na různé pláže.

Doplňující informace

V Mexiku máte jistotu teplého počasí po celý rok. Od června do září panuje v Cancúnu období dešťů. Nejvíce prší v srpnu. Na konci léta může docházet k tropickým bouřím a hurikánům. Oficiálním jazykem je španělština, které je v Mexiku dobře rozumět. Domluvíte se rovněž anglicky. Platí se mexickým pesem. Ceny jsou oproti Česku lehce levnější, pokud se ovšem vyhnete drahým hotelům a restauracím. K největším lákadlům patří úžasně modrá barva Karibského moře. Z exotické dovolené v Mexiku se vám nebude chtít vracet domů! Už máte letenky Praha-Cancún?

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.