Mapa

Levné lety z Ósaka do Sapporo Chitose

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Sapporo...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Ósaka - Sapporo Chitose

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

2 923 Kč

Přímých leteckých spojů

10

Letů týdně

151

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 1063 kilometrů

1 hod. 45 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

ANA

Sapporo Chitose

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Sapporo Chitose je jedno letiště: Sapporo Chitose.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Ósaka - Sapporo Chitose je 2 923 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
1 hod. 45 min. je průměrná doba letu Ósaka - Sapporo Chitose.
10 leteckých společností létá přímo z Ósaka do Sapporo Chitose.
151 letů týdně létá z Ósaka do Sapporo Chitose, a to k měsíci prosinec.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Ósaka do Sapporo. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Ósaka do Sapporo. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Ósaka do Sapporo mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Ósaka do Sapporo přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Sapporo hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Sapporo. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.