Mapa

Levné lety z Zagreb do Barcelona

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Barcelona...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Zagreb - Barcelona

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

2 562 Kč

Přímý letecký spoj

1

Letů týdně

2

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 1229 kilometrů

2 hod. 5 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Croatia Airlines

Barcelona

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Barcelona je jedno letiště: Barcelona.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Zagreb - Barcelona je 2 562 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
2 hod. 5 min. je průměrná doba letu Zagreb - Barcelona.
Jedna letecká společnost létá přímo z Zagreb do Barcelona.
2 lety týdně létají z Zagreb do Barcelona, a to k měsíci říjen.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Záhřeb do Barcelona. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Záhřeb do Barcelona. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Záhřeb do Barcelona mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Záhřeb do Barcelona přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Barcelona hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Barcelona. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.