Mapa

Levné letenky na trase Barcelona-Praha

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Praha...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Barcelona - Praha

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

969 Kč

Přímých leteckých spojů

7

Letů týdně

26

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 1358 kilometrů

2 hod. 15 min.

Praha

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Praha je jedno letiště: Praha.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Barcelona - Praha je 969 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
2 hod. 15 min. je průměrná doba letu Barcelona - Praha.
7 leteckých společností létá přímo z Barcelona do Praha.
26 letů týdně létá z Barcelona do Praha, a to k měsíci listopad.

Uvedené informace jsou platné k 1.10.2017

Jak najít levné letenky z Barcelona do Praha?

S využitím světového cestovního vyhledávače Skyscanner je nyní velmi jednoduché najít levné letenky Barcelona-Praha. Vaše lety si jednoduše najdete a porovnáte na jedné stránce. Do vyhledávacího okna zadejte místo odletu „Barcelona“ a název cílové destinace „Praha“. Již během několika vteřin se vám zobrazí nejlevnější letenky. Skyscanner za vás totiž prochází výhodné nabídky více než 1000 aerolinií a cestovních vyhledávačů s cílem ušetřit vám čas a peníze. Za své služby si neúčtujeme žádné skryté poplatky. Po výběru vašeho letu do Prahy budete přesměrováni na stránku letecké společnosti nebo cestovní agentury. Podívejte se na nejlepší tipy, jak vyhledat lety, hotely a pronájem aut.

Využívejte funkce Skyscanner naplno!

Skyscanner pro vás připravil řadu funkcí, které vám pomohou najít ty nejlevnější letenky. Použití těchto nástrojů je velmi jednoduché! Plánujete kromě letenky Barcelona-Praha ještě další výlet, ale nemáte zatím vybrané místo? Poté se vám bude hodit naše vyhledávací funkce "Kamkoliv", která vám umožní zobrazit výhodné nabídky letů do nejrůznějších destinací po celém světě. Okamžitě tak získáte inspiraci pro svou další cestu. Dalším užitečným nástrojem je interaktivní mapa pro porovnávání letů. Pomáhá-li vám v rozhodování pohled do mapy, pak si tuto vizuální technologii mapování letenek zamilujete. Z vašeho hledání letenek se ode dneška stane hra! Přečtěte si více o možnostech práce s interaktivní mapou. Nemáte pevně stanovené datum cesty? Máme pro vás další užitečný tip! Ve vyhledávacích polích „Odlet“ a „Návrat“ si místo konkrétního dne zvolte „Celý měsíc“ a funkce vám následně zobrazí přehledný kalendář. Můžete si nechat zobrazit také "Nejlevnější měsíc". Levné letenky už vám nyní neuniknou!

Kde si vyhledám akční ceny letů na trase Barcelona-Praha?

Každý den pro vás aktualizujeme výhodné nabídky akčních letenek z českých letišť. Nepřijdete tak např. o prázdninové akce a další slevy letů! Podívejte se, zda jsou v dnešní nabídce levné letenky Barcelona-Praha. Víte, že je stále aktuální hledat tzv. last minute letenky? Musíte však vědět, kde a kdy! Přečtěte si proto Skyscanner tipy, jak si rezervovat levné letenky na poslední chvíli.

Přímé lety z Barcelony do Prahy

Levné letenky Barcelona-Praha nabízí hned několik leteckých společností. Do Barcelony pravidelně létají nízkonákladové společnosti Vueling Airlines a Smart Wings. Přímé lety nabízí také České Aerolinky. Cesta z Prahy do Barcelony trvá cca 2,5 hodiny.

Na letiště v Barceloně se dostavte 3 hodiny před vaším plánovaným letem. Určitě nechcete, aby vám z nějakého důvodu uletělo letadlo. Je lepší si v klidu vypít kávu na letišti, než řešit zbytečně vzniklé problémy zahraničí. Mezi Španělskem a Českou republikou můžete cestovat pouze s platným občanským průkazem v rámci volného pohybu osob EU.

Odlet z Barcelony

Barcelona má jedno velké hlavní letiště s názvem El Prat. Toto letiště je nejdůležitější v celém Katalánsku a ročně přepraví desítky milionů lidí. Výhodou letiště v Barceloně je, že se nachází pouhých 14 kilometrů od centra metropole. Barcelonskému letišti vypomáhá sousední letiště Girona, které je vzdálené přibližně 100 km.

Na letišti se nachází 2 mezinárodní terminály. Novější terminál T1 obsluhuje i lety do Prahy, které nabízí společnosti Vueling, Smartwings a ČSA. Na letiště se dostanete jednoduše metrem, vlakem nebo autobusem. V terminálech nechybí restaurace, obchody, směnárny a mnoho dalších služeb.

Přílet do Prahy

Letiště Praha je oproti barcelonskému letišti El Prat velmi poklidné. Letenky Barcelona-Praha vás nasměrují na terminál č. 2 určený pro lety ze/do zemí schengenského prostoru, který spolu sdílí většina evropských zemí. Kromě zemí EU je součástí dohody také Švýcarsko, Norsko, Island a Lichtenštejnsko. Terminál 1 se používá pro mezikontinentální lety a také lety do Velké Británie, Irska, Rumunska, Bulharska a na Kypr. Třetí terminál je určen výhradně pro soukromé a nákladní lety.

Na letišti se můžete po příletu zdarma připojit k wifi, najíst se v Restauraci Praha za velmi příjemné ceny kolem 100Kč nebo si zakoupit občerstvení na další cestu v supermarketu Billa na terminálu 2. Z letiště se nejlépe dostanete do centra Prahy s využitím MHD. V příletové hale si můžete zakoupit 90 minutovou jízdenku a vydat se na zastávku autobusu, která se nachází před oběma terminály. Autobus č. 100 vás odveze do stanice Zličín na linku metra B a autobus č. 119 do Veleslavína na linku metra A. Na letišti funguje též expresní autobus, který jezdí na Hlavní nádraží a staví u obou terminálů. Cena této jízdenky je 60Kč. Taxi služba z letiště do centra Prahy vás bude stát okolo 500Kč.

Co vás čeká po příletu z Barcelony?

Při příletu z Barcelony do Prahy se pravděpodobně ochladí. V katalánském velkoměstě jsou léta velmi horká, srážek je málo a zimy jsou mírné. Slunečných dní si Barcelona oproti Praze užije mnohem více. Určitě vám bude chybět moře a vynikající mořské plody. Příjemnou změnou budou podstatně nižší ceny hlavně v pražských restauracích. S cenou a kvalitou českého točeného piva se dá také soupeřit jen těžko. Letenky Barcelona-Praha se dají sehnat velmi levně. Přesto si je zarezervujte dostatečně dopředu! Mezi ČR a Španělskem se čas neposouvá.

Podívejte se, kdy je nejlepší čas rezervovat letenky.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.