Mapa

Levné lety z Zagreb do Frankfurt nad Mohanem

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Frankfurt nad Mohanem...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Zagreb - Frankfurt nad Mohanem

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

2 562 Kč

Přímých leteckých spojů

6

Letů týdně

37

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 735 kilometrů

1 hod. 30 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Croatia Airlines

Frankfurt nad Mohanem

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Frankfurt nad Mohanem je jedno letiště: Frankfurt nad Mohanem.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Zagreb - Frankfurt nad Mohanem je 2 562 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
1 hod. 30 min. je průměrná doba letu Zagreb - Frankfurt nad Mohanem.
6 leteckých společností létá přímo z Zagreb do Frankfurt nad Mohanem.
37 letů týdně létá z Zagreb do Frankfurt nad Mohanem, a to k měsíci říjen.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Záhřeb do Frankfurt nad Mohanem. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Záhřeb do Frankfurt nad Mohanem. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Záhřeb do Frankfurt nad Mohanem mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Záhřeb do Frankfurt nad Mohanem přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Frankfurt nad Mohanem hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Frankfurt nad Mohanem. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.