Mapa

Levné letenky se společností Skyscanner

Severoamerická letecká společnost byla založena v roce 1926. Dnes zaujímá čtvrtou pozici největších světových aerolinek do počtu přepravených osob. Ročně jich přepraví zhruba přes 80 milionů a denně vypraví přes 2000 letů do celkem 114 destinací ve 25 státech na 5 kontinentech. V současnosti provozuje 360 letadel, převážně Airbusy A320 a Boeingy 757, a dalších 50 strojů má společnost objednáno.

Proč letět s United Airlines

Odbavení

Pokud využijete tradičního odbavení na letišti, měli byste se dostavit několik hodin před odletem vašeho letadla, neboť přepážky se uzavírají zpravidla 60 až 30 minut před odletem mezinárodních letů. Využít však můžete snadnějšího online odbavení, které vám ušetří čas. Můžete se nechat odbavit z pohodlí vašeho domova či kanceláře. Stačí si jen vytisknout elektronický palubní lístek. Na některých letištích také můžete využít služeb mobilního odbavení, kdy si jen stačí nechat zaslat elektronickou poštou váš palubní lístek a příslušný kód pak ukázat na letišti. Palubní lístek si také můžete nechat vytisknout na některém z kiosků dostupných na letištích.

Zavazadla

Pokud se chcete vyhnout poplatkům za nadměrná či příliš těžká zavazadla, měla by ta vaše splňovat následující podmínky. U příručních zavazadel je limit na jedno zavazadlo plus osobní předmět – bez poplatků. Rozměr příručního zavazadla nesmí přesáhnout limit 22 x 35 x 56 centimetrů. Osobní předmět (batoh, taška) nesmí být větší než 22 x 25 x 43 centimetrů. Zavazadla k odbavení (mohou být dvě) nesmí přesáhnout celkovou velikost 158 centimetrů a váhu 23 kilogramů. Pokud však cestujete vyšší třídou, je tento limit až 32 kilogramů. Maximální povolený limit (i s příplatkem) je 45 kilogramů váhy a 292 centimetrů celkového rozměru.

Sedadla

Při rezervaci letenky si můžete vybrat preferované sedadlo.

Poplatky

Za první a druhé odbavené zavazadlo se platí 25 a 35 USD. Za každé zavazadlo nad limit se platí 100 USD. Za nadváhu a překročení povolených rozměrů zavazadla se účtuje 100 až 200 USD. Za změnu letenky 200 USD, pokud ji změníte ve stejný den, musíte uhradit 75 USD. Za zabukování letenky 21 dní od odletu a méně se účtuje poplatek 75 USD.

United

4,5/5
Na základě 27728 hodnocení

Hodnotíme poskytovatele na základě zpětné vazby uživatelů týkající se: spolehlivosti cen, poplatků, služeb zákazníkům a snadnosti používání stránek poskytovatele.

Další informace

Proč letět s United Airlines

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.