Cairns

28. 2. 2020 - 29. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Cairns patří na základě hodnocení uživatelů Cairns City Palms, Coral Tree Inn a Cairns Colonial Club Resort. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Cairns přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Cairns

od 1 281 Kč
od 1 876 Kč
od 2 591 Kč

Co říkají cestující o městě Cairns?

9,8
Dobrodružní cestovatelé
9,2
Nadšenci pro turistiku
8,9
Baťůžkáři
7,8
Cestující rodiny
6,6
Nadšenci pro noční život
Hodnocení členů (69)
Kevin Jensen
Kevin Jensen
04.08.2019

It's my home town and I love it! The lifestyle is so relaxed, the weather so good, I dont know why I ever left.

Kevin Picholo
Kevin PicholoFoster City
18.01.2018

Cairns town itself is a quiet, made for tourist adventure town. You can relax at beaches close by, do all the adventures on the reef, or go to the rainforest part, so there are lots to do for everyone.

Tyson Bramer
Tyson BramerLos Angeles
06.11.2017

A wonderful town on the coast with so many different activities that shouldn't be missed. Whether a backpacker or luxe traveler, there is something for everyone. This was my favorite place along the coast to see the reef.

Leigh Virkus
Leigh VirkusPittsford
30.12.2016

Located in Queensland, Cairns is known as the tourist capital of northern Australia, primarily due to its location near the Great Barrier Reef & the Wet Tropics rainforest. It is also a good starting point for a trip to the Outback & is a busy cruise port. Although many boat excursions for the adventurous are available here, we enjoyed exploring the city on foot. This is a tropical climate, so wear your sunscreen.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je květen, kdy průměrná cena činí 2 204 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Cairns je leden, kdy průměrná cena činí 2 978 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci únor minulý rok byla 2 651 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Cairns je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor 27,4 °C/81,3 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle leden s průměrnou teplotou 31,2C/88,2F. Nejchladnější měsíc je červenec s průměrnou teplotou 16,7 °C/62,1 °F.
Nejbližší letiště u města Cairns je Cairns (CNS) (5,04 km).

Naplánujte si cestu do země Austrálie