Čchang-te

28. 1. 2020 - 29. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Čchang-te patří na základě hodnocení uživatelů New Asia Liuye International Hotel, Zeyun Hotel a Tang's Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Čchang-te přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Čchang-te

od 736 Kč
od 1 031 Kč
od 1 148 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je březen, kdy průměrná cena činí 707 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Čchang-te je září, kdy průměrná cena činí 942 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 854 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Čchang-te je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden 5,1 °C/41,3 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 33,0C/91,4F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 2,1 °C/35,8 °F.
Nejbližší letiště u města Čchang-te je Changde (CGD) (11,85 km).

Naplánujte si cestu do země Čína