Chuaj-chua

28. 1. 2020 - 29. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Chuaj-chua patří na základě hodnocení uživatelů Huairen Hotel, Changtai Hotel a Huaihua Hongan Business Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Chuaj-chua přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Chuaj-chua

od 531 Kč
od 856 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je únor, kdy průměrná cena činí 590 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Chuaj-chua je srpen, kdy průměrná cena činí 738 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 679 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Chuaj-chua je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden 5,1 °C/41,2 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle srpen s průměrnou teplotou 31,9C/89,4F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 2,0 °C/35,6 °F.
Nejbližší letiště u města Chuaj-chua je Huai Hua (HJJ) (28,42 km).

Naplánujte si cestu do země Čína