Jin-čchuan

3. 2. 2020 - 4. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Jin-čchuan patří na základě hodnocení uživatelů Yellow River Pearl Hotel, Shenhua Hotel (Drum Tower) a Apollo Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Jin-čchuan přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Jin-čchuan

od 552 Kč
od 895 Kč
od 1 731 Kč

Co říkají cestující o městě Jin-čchuan?

9,8
Nadšenci pro historii
7,9
Baťůžkáři
6,7
Dobrodružní cestovatelé
Hodnocení členů (10)
Yinchuan.de
Yinchuan.deJin-čchuan
30.03.2016

Yinchuan is a beautiful city in the northeast of China with a long history and home to the Hui nation. With attractions such as sand lake, haibao pagoda, drum towers or zhenbeipu studios - Yinchuan is worth a visit! If you need more information you should visit: www.yinchuan.de

Jenny You
Jenny YouPeking
08.10.2014

It's really nice! The sky the mountain the desert in the western of china! There are tombs there thousand years quiet and great.

Casper Tollerud
Casper TollerudŠanghaj
25.09.2013

Yinchuan is a pretty cool city. Standard provincial city but with a few sights in town and a whole range of good sights around town. There's plenty of accommodation in all ranges and it is cheap to eat here. The city may not look that attractive, but boasts a great night market right in the middle of town. Both Muslim and North Chinese food is really good here, and the market is going on well into the night.

Alchain
AlchainŠanghaj
06.01.2017

这真的有意义么

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je červen, kdy průměrná cena činí 776 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Jin-čchuan je březen, kdy průměrná cena činí 2 089 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 1 074 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Jin-čchuan je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden -7,1 °C/19,3 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 29,7C/85,5F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -13,3 °C/8,1 °F.
Nejbližší letiště u města Jin-čchuan je Yinchuan (INC) (18,45 km). K dalším letištím poblíž patří: Alxa Left Banner Bayanhot Airport (74,49 km)

Naplánujte si cestu do země Čína