Lien-jün-kang

29. 9. 2019 - 30. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Lien-jün-kang patří na základě hodnocení uživatelů Orient Hotel, Mingzhu Hotel a GreenTree Alliance JiangSu LianYunGang Central International HaiChang Road Pedestrian Street Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Lien-jün-kang přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Lien-jün-kang

od 732 Kč
od 893 Kč
od 1 786 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je duben, kdy průměrná cena činí 498 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Lien-jün-kang je srpen, kdy průměrná cena činí 644 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 556 Kč za noc. To je o 1 % méně než průměrná cena za noc ve výši 564 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Lien-jün-kang je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 22,1 °C/71,7 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle srpen s průměrnou teplotou 28,6C/83,5F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -3,5 °C/25,7 °F.
Nejbližší letiště u města Lien-jün-kang je Lianyungang (LYG) (8,54 km).

Naplánujte si cestu do země Čína