Lien-jün-kang

28. 2. 2020 - 29. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Lien-jün-kang patří na základě hodnocení uživatelů Orient Hotel, Mingzhu Hotel a GreenTree Alliance JiangSu LianYunGang Central International HaiChang Road Pedestrian Street Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Lien-jün-kang přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Lien-jün-kang

od 661 Kč
od 932 Kč
od 1 608 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je duben, kdy průměrná cena činí 511 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Lien-jün-kang je říjen, kdy průměrná cena činí 2 495 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 601 Kč za noc. To je o 30 % méně než průměrná cena za noc ve výši 784 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Lien-jün-kang je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor 2,4 °C/36,3 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle srpen s průměrnou teplotou 28,6C/83,5F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -3,5 °C/25,7 °F.
Nejbližší letiště u města Lien-jün-kang je Lianyungang (LYG) (8,54 km).

Naplánujte si cestu do země Čína