Sü-čou

1. 3. 2020 - 2. 3. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Sü-čou patří na základě hodnocení uživatelů Greentree Inn Jiangsu Xuzhou West Huaihai Road Duanzhuang Plaza Express Hotel, Green Tree Inn Xuzhou West District Huohua Shell Hotel a GreenTree Inn Xuzhou JiaWang District Express Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Sü-čou přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Sü-čou

od 614 Kč
od 1 078 Kč
od 1 976 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je září, kdy průměrná cena činí 629 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Sü-čou je říjen, kdy průměrná cena činí 2 305 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 778 Kč za noc. To je o 33 % méně než průměrná cena za noc ve výši 1 038 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Sü-čou je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor 3,8 °C/38,9 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 31,3C/88,3F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -3,3 °C/26,1 °F.
Nejbližší letiště u města Sü-čou je Xuzhou (XUZ) (29,92 km).

Naplánujte si cestu do země Čína