Jen-čcheng

22. 9. 2019 - 23. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Jen-čcheng patří na základě hodnocení uživatelů Dongjiao Yingbin Hotel, Thank Inn Chain Hotel Jiangsu Yancheng Chengnan New Town Municipal Government a Hanting Express Yancheng Zhaoshangchang. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Jen-čcheng přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Jen-čcheng

od 598 Kč
od 949 Kč
od 1 489 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je listopad, kdy průměrná cena činí 525 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Jen-čcheng je květen, kdy průměrná cena činí 963 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 555 Kč za noc. To je o 11 % méně než průměrná cena za noc ve výši 618 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Jen-čcheng je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 22,5 °C/72,5 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 31,0C/87,8F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -2,4 °C/27,7 °F.
Nejbližší letiště u města Jen-čcheng je Yancheng (YNZ) (5,54 km).

Naplánujte si cestu do země Čína