Jen-čcheng

26. 1. 2020 - 27. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Jen-čcheng patří na základě hodnocení uživatelů Yunhui Hotel, Dongjiao Yingbin Hotel a Thank Inn Chain Hotel Jiangsu Yancheng Chengnan New Town Municipal Government. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Jen-čcheng přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Jen-čcheng

od 502 Kč
od 856 Kč
od 1 402 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je duben, kdy průměrná cena činí 590 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Jen-čcheng je květen, kdy průměrná cena činí 974 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 649 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Jen-čcheng je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden 1,5 °C/34,6 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 31,0C/87,8F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -2,4 °C/27,7 °F.
Nejbližší letiště u města Jen-čcheng je Yancheng (YNZ) (5,54 km).

Naplánujte si cestu do země Čína