Milwaukee

23. 9. 2019 - 24. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Milwaukee patří na základě hodnocení uživatelů Motel 6 Oak Creek, The Pfister Hotel a Hyatt Regency Milwaukee. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Milwaukee přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Milwaukee

od 3 176 Kč
od 3 949 Kč

Co říkají cestující o městě Milwaukee?

9,8
Nadšenci pro jídlo
8,7
Dobrodružní cestovatelé
8,4
Nadšenci pro turistiku
7,8
Nadšenci pro noční život
7,6
Nadšenci pro historii
Hodnocení členů (58)
Amber P
Amber P
05.04.2019

I may be biased because I am from Milwaukee, but I love it. I can’t recommend visiting at least once. Stop by the Third Ward, head on down to the River Front, visit one of the many beaches, and check out surrounding suburbs/cities.

Brooklyn Bass
Brooklyn BassPagosa Springs
15.11.2017

Really cool city. Took the ferry over to Grand Rapids, MI. OMG, that was a big lake!! Its more like an ocean! two and a half hour ferry ride over a lake. Fun Experience!

Shirlee Berquist
Shirlee BerquistMilwaukee
25.11.2016

Gold IRA Rollover- Gold Investing IRAs, physical gold IRA fidelity, investing gold IRA Why invest in gold? What are the advantages and requirements of Gold Investing IRAs? Why do people choose a Gold IRA rollover investment? Is Regal Assets the most reputable gold ira rollover company?

John H
John HDenver
10.10.2014

My experience in Milwaukee was brief. I traveled from Chicago on Amtrak's Hiawatha train to the airport for a flight home. My time spent in Milwaukee was pleasant and the natives I interacted with were nice. If you have time, don't overlook the Mitchell Gallery of Flight Museum located within General Mitchell International Airport. The museum is free, open when the airport is open, and located outside the security checkpoints.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je březen, kdy průměrná cena činí 2 477 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Milwaukee je červen, kdy průměrná cena činí 3 264 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 2 594 Kč za noc. To je o 7 % méně než průměrná cena za noc ve výši 2 776 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Milwaukee je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 18,5 °C/65,2 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 29,6C/85,3F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -7,7 °C/18,1 °F.
Nejbližší letiště u města Milwaukee je Milwaukee General Mitchell (MKE) (9,88 km).

Naplánujte si cestu do země Spojené státy