Mapa

Levné letenky na letiště Miami International

Miami
 
Miami je atraktivní, rozvíjející se metropole americké Floridy. Stěží byste hledali lepší místo pro pohodovou dovolenou v USA. Krásné velkoměsto, ležící na pobřeží tropického moře, láká k radovánkám a svou specifickou polohou nabízí neopakovatelný kulturní zážitek, který jinde v Severní Americe nepoznáte. Navštivte ostrovní čtvrť, postavenou ve stylu Art Deco, procházejte se po bělostných plážích s krásným Coconut Grove, ponořte se do nekonečné zeleně národního parku Everglades, nebo objevujte ruch velkoměsta a jeho bohatou historii. Miami nabízí toto vše a mnohem více.
 
Celoročně teplé klima Floridy nabádá k venkovním aktivitám. Ubytujte se v hotelu na pláži a bavte se na tropické pláži, je-li vám bližší plachtění po Atlantiku, nebo rybaření, či výlety po okolních parcích a rezervacích, můžete. Různých botanických zahrad a parků je ve městě a jeho okolí na osmdesát – například Biscayne Bay park v centru města jistě nepřehlédnete. K vidění jsou i korálové útesy na jednom z největších bariérových útesů vůbec, pokud vás láká potápění. Zmíněný park Everglades zase nabízí k vidění největší tropickou divočinu a její křehký ekosystém ve Spojených Státech. 
 
Miami je centrem hudby, divadla i sportu. Hudební tradice zde míchá kubánské, dominikánské a karibské prvky. I dnes je centrem tvorby taneční a elektronické hudby. Nepřekvapí tak množství hudebních klubů, mezi nimiž je proslulý Cameo nightclub, kde často probíhají DJs party. Jazid, ne nepodobný New Orleans Jazz klubu, nabízí každý večer živá vystoupení v suterénu. Milovníky klasického umění jistě potěší opera, mnoho divadel a galerií. Nepřehlédnutelné je Adrienne Arsht Center for the Performing Arts v centru Miami, druhé největší centrum múzických umění v USA. Vystupují zde nejlepší umělci z celého světa mnoha žánrů, ať je to divadlo či jiná performativní umění, nebo hudební koncerty, ať už taneční, či klasické.
 
Do historie Floridy se zapsalo i centrum vesmírného výzkumu a „kosmický přístav“ na Cape Canaveral. Kennedy Space Center Visitor's Complex nabízí museum kosmických letů, kinosál a další výstavy mapující historii i budoucnost letů do vesmíru.

Je váš cíl flexibilní? Hledejte letiště poblíž a ušetřete ještě víc.

Letiště poblíž Miami International

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.