Mapa

Levné lety z Praha do Miami International

Informace o letu Praha - Miami International

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

10 136 Kč

Přímých leteckých spojů

0

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 8155 kilometrů

12 hod. 40 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

British Airways

Miami International

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Miami International je jedno letiště: Miami International.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Praha - Miami International je 10 136 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
12 hod. 40 min. je průměrná doba letu Praha - Miami International.
Žádné letecké společnosti nelétají přímo z Praha do Miami International.
Žádné lety nelétají z Praha do Miami International, a to k měsíci červenec.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Praha do Miami. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Praha do Miami. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Praha do Miami mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Praha do Miami přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Miami hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Miami. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.