Lety z města Oran do oblasti Jižní Sinaj

Nabídky zlevněných letů z města Oran do oblasti Jižní Sinaj

Sháníte levnou nabídku last minute letů nebo tu nejvýhodnější zpáteční letenku z města Oran do oblasti Jižní Sinaj? Pokud chcete cestovat příští měsíc, zpáteční letenky začínají na 6 987 Kč. Nejlevnější jednosměrné a zpáteční letenky najdete právě tady.

Let z města Oran do oblasti Jižní Sinaj

Užitečná fakta o letu jen pro vás.
Nejlevnější let6 306 Kč
Nejlevnější měsíc k odletučerven
Průměrná délka letu4 hod. 40 min.
Letiště, ze kterého se dostanete nejlevnějiBen Bella
Nejoblíbenější letecká společnostAir Algerie

Často kladené otázky

Prošli jsme všechny nadcházející zpáteční lety z města Oran do oblasti Jižní Sinaj, které jsme našli v příštích 12 měsících. Vypadá to, že nejlepší cena je 6 312 Kč. To je výhodné, ve srovnání s průměrnou cenou letenky do oblasti Jižní Sinaj, která činí 6 312 Kč.
Nejlevnější letenky z města Oran do oblasti Jižní Sinaj momentálně seženete v měsíci června.
Zpracovali jsme čísla v našem letovém kalendáři a zjistili jsme, že do oblasti Jižní Sinaj se momentálně létá nejlevněji z města Oran v termínu čtvrtek 11. června 2026.
Momentálně žádné přímé lety z města Oran do oblasti Jižní Sinaj k dispozici nejsou, ale můžete letět s mezipřistáním.
Pokud odlétáte z města Oran, bude pro vás Šarm aš-Šajch cílovým městem v oblasti Jižní Sinaj, kam se dostanete nejlevněji. Letiště, které město Šarm aš-Šajch momentálně obsluhuje a dostanete se na něj nejlevněji, je Sharm El Sheikh.
Průměrná doba letu z města Oran do oblasti Jižní Sinaj je 4 hodin/y a 40 minut/y.