Mapa

Levné lety z Brno-Tuřany do Barcelona

Informace o letu Brno-Tuřany - Barcelona

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

2 652 Kč

Přímých leteckých spojů

0

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 1435 kilometrů

4 hod. 10 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Lufthansa

Barcelona

1 letiště

Uvedené informace jsou platné k 1.12.2017

Lety z Brna do Barcelony

Mezi Brnem a Barcelonou není k dispozici žádný přímý let. Brněnské letiště nabízí pouze pravidelné sezónní lety na Fuerteventuru a charterové lety do některých dalších prázdninových destinací na španělských ostrovech. Do Barcelony však můžete letět z Letiště Václava Havla v Praze. Z Prahy létá přímo do Barcelony ČSA a také nízkonákladové společnosti Vueling Airlines a Smart Wings.

Na letiště se dopravte s předstihem alespoň 2 hodin! Do Španělska můžete v rámci volného pohybu osob cestovat pouze s platným občanským průkazem.

Letiště v Brně

Letiště Brno Tuřany naleznete asi 8km od brněnského centra. Pokud přijíždíte vlastním autem po dálnici, zvolte exit 201 Brno - Slatina. Na letiště jezdí z Brna městský autobus č. 76. Cesta z hlavního nádraží trvá cca 20 minut. Na letišti v Brně objevíte 1 malý terminál, ve kterém však nechybí obchody, restaurace, autopůjčovny nebo připojení k wifi. V letní sezóně jsou v nabídce zajímavé levné letenky do prázdninových destinací v Evropě, ale také na sever Afriky.

Letiště v Barceloně

Barcelonské hlavní letiště El Prat je nejdůležitějším letištěm Katalánska i celého Španělska. Ročně projdou letištními branami desítky milionů lidí, neboť Barcelona patří vůbec k nejnavštěvovanějším městům světa. Letišti El Prat vypomáhá letiště Girona vzdálené asi 100km.

Letiště v Barceloně má 2 hlavní terminály. Všechny výše uvedené lety z Prahy obsluhuje novější terminál T1. Cesta na letiště je velmi snadná, neboť k terminálům zajíždí metro, vlak i autobusy. Na letišti najdete celou řadu služeb, obchodů, restaurací i autopůjčoven pro případ, že byste si chtěli pronajmout auto a pohybovat po španělském jihu nezávisle.

Přílet do Barcelony

Barcelona má oproti Brnu či Praze mnohem více slunečních dní. Teploty jsou zpravidla vyšší po celý rok. Zimy jsou mírné a teploty většinou neklesají pod 10 stupňů. Léta bývají v Barceloně suchá a velmi horká i v noci. Přes den teplota dosahuje i k 40 stupňům, v noci se stále drží kolem 30. Cestujete-li v letních měsících, určitě si rezervujte hotel s klimatizací. Ceny jsou v oblíbené Barceloně 2-3x vyšší než v Brně. Pokud se však vyhnete hlavním turistickým tahům, dají se najít i levnější restaurace. V supermarketu jsou většinou ceny podobné nebo jen lehce vyšší než v ČR. Časový posun není žádný.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.