Mapa

Levné lety z Brno-Tuřany do Barcelona

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Barcelona...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Brno-Tuřany - Barcelona

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

2 488 Kč

Přímých leteckých spojů

0

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 1435 kilometrů

4 hod. 10 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Lufthansa

Barcelona

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Barcelona je jedno letiště: Barcelona.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Brno-Tuřany - Barcelona je 2 488 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
4 hod. 10 min. je průměrná doba letu Brno-Tuřany - Barcelona.
Žádné letecké společnosti nelétají přímo z Brno-Tuřany do Barcelona.

Uvedené informace jsou platné k 1.12.2017

Lety z Brna do Barcelony

Mezi Brnem a Barcelonou není k dispozici žádný přímý let. Brněnské letiště nabízí pouze pravidelné sezónní lety na Fuerteventuru a charterové lety do některých dalších prázdninových destinací na španělských ostrovech. Do Barcelony však můžete letět z Letiště Václava Havla v Praze. Z Prahy létá přímo do Barcelony ČSA a také nízkonákladové společnosti Vueling Airlines a Smart Wings.

Na letiště se dopravte s předstihem alespoň 2 hodin! Do Španělska můžete v rámci volného pohybu osob cestovat pouze s platným občanským průkazem.

Letiště v Brně

Letiště Brno Tuřany naleznete asi 8km od brněnského centra. Pokud přijíždíte vlastním autem po dálnici, zvolte exit 201 Brno - Slatina. Na letiště jezdí z Brna městský autobus č. 76. Cesta z hlavního nádraží trvá cca 20 minut. Na letišti v Brně objevíte 1 malý terminál, ve kterém však nechybí obchody, restaurace, autopůjčovny nebo připojení k wifi. V letní sezóně jsou v nabídce zajímavé levné letenky do prázdninových destinací v Evropě, ale také na sever Afriky.

Letiště v Barceloně

Barcelonské hlavní letiště El Prat je nejdůležitějším letištěm Katalánska i celého Španělska. Ročně projdou letištními branami desítky milionů lidí, neboť Barcelona patří vůbec k nejnavštěvovanějším městům světa. Letišti El Prat vypomáhá letiště Girona vzdálené asi 100km.

Letiště v Barceloně má 2 hlavní terminály. Všechny výše uvedené lety z Prahy obsluhuje novější terminál T1. Cesta na letiště je velmi snadná, neboť k terminálům zajíždí metro, vlak i autobusy. Na letišti najdete celou řadu služeb, obchodů, restaurací i autopůjčoven pro případ, že byste si chtěli pronajmout auto a pohybovat po španělském jihu nezávisle.

Přílet do Barcelony

Barcelona má oproti Brnu či Praze mnohem více slunečních dní. Teploty jsou zpravidla vyšší po celý rok. Zimy jsou mírné a teploty většinou neklesají pod 10 stupňů. Léta bývají v Barceloně suchá a velmi horká i v noci. Přes den teplota dosahuje i k 40 stupňům, v noci se stále drží kolem 30. Cestujete-li v letních měsících, určitě si rezervujte hotel s klimatizací. Ceny jsou v oblíbené Barceloně 2-3x vyšší než v Brně. Pokud se však vyhnete hlavním turistickým tahům, dají se najít i levnější restaurace. V supermarketu jsou většinou ceny podobné nebo jen lehce vyšší než v ČR. Časový posun není žádný.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.