Mapa

Levné letenky na trase Praha-Bangkok

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Bangkok...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Praha - Bangkok

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

10 302 Kč

Přímých leteckých spojů

0

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 8590 kilometrů

11 hod. 25 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Emirates

Bangkok Suvarnabhumi a Bangkok Don Meung

2 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Bangkok jsou 2 letiště: Bangkok Suvarnabhumi a Bangkok Don Meung.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Praha - Bangkok je 10 302 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
11 hod. 25 min. je průměrná doba letu Praha - Bangkok.
Žádné letecké společnosti nelétají přímo z Praha do Bangkok.

Uvedené informace jsou platné k 1.10.2017

Jak najít levné letenky z Praha do Bangkok?

S využitím světového cestovního vyhledávače Skyscanner je nyní velmi jednoduché najít levné letenky Praha-Bangkok. Vaše lety si jednoduše najdete a porovnáte na jedné stránce. Do vyhledávacího okna zadejte místo odletu „Praha“ a název cílové destinace „Bangkok“. Již během několika vteřin se vám zobrazí nejlevnější letenky. Skyscanner za vás totiž prochází výhodné nabídky více než 1000 aerolinií a cestovních vyhledávačů s cílem ušetřit vám čas a peníze. Za své služby si neúčtujeme žádné skryté poplatky. Po výběru vašeho letu do Moskvy budete přesměrováni na stránku letecké společnosti nebo cestovní agentury. Podívejte se na nejlepší tipy, jak vyhledat lety, hotely a pronájem aut.

Využívejte funkce Skyscanner naplno!

Skyscanner pro vás připravil řadu funkcí, které vám pomohou najít ty nejlevnější letenky. Použití těchto nástrojů je velmi jednoduché! Plánujete kromě letenky Praha-Bangkok ještě další výlet, ale nemáte zatím vybrané místo? Poté se vám bude hodit naše vyhledávací funkce "Kamkoliv", která vám umožní zobrazit výhodné nabídky letů do nejrůznějších destinací po celém světě. Okamžitě tak získáte inspiraci pro svou další cestu. Dalším užitečným nástrojem je interaktivní mapa pro porovnávání letů. Pomáhá-li vám v rozhodování pohled do mapy, pak si tuto vizuální technologii mapování letenek zamilujete. Z vašeho hledání letenek se ode dneška stane hra! Přečtěte si více o možnostech práce s interaktivní mapou. Nemáte pevně stanovené datum cesty? Máme pro vás další užitečný tip! Ve vyhledávacích polích „Odlet“ a „Návrat“ si místo konkrétního dne zvolte „Celý měsíc“ a funkce vám následně zobrazí přehledný kalendář. Můžete si nechat zobrazit také "Nejlevnější měsíc". Levné letenky už vám nyní neuniknou!

Kde si vyhledám akční ceny letů na trase Praha-Bangkok?

Každý den pro vás aktualizujeme výhodné nabídky akčních letenek z českých letišť. Nepřijdete tak např. o prázdninové akce a další slevy letů! Podívejte se, zda jsou v dnešní nabídce levné letenky Praha-Bangkok. Víte, že je stále aktuální hledat tzv. last minute letenky? Musíte však vědět, kde a kdy! Přečtěte si proto Skyscanner tipy, jak si rezervovat levné letenky na poslední chvíli.

Letenky z Praha do Bangkok

V současné době neexistuje přímé spojení na trase Praha-Bangkok. O této lince se však uvažuje, neboť Thajsko je pro Čechy velmi oblíbenou prázdninovou destinací. Můžete však využít mnoho možností letů s jedním přestupem. Cesta s mezipřistáním vám potrvá kolem 14 hodin. Letenky s jednou zastávkou nabízí tyto společnosti:

Flydubai s přestupem v Dubaji, Turkish Airlines s přestupem v Istanbulu, Finnair s přestupem v Helsinkách, Thai Aiways s přestupem ve Frankfurtu nebo Aeroflot s přestupem v Moskvě.

Pro vstup do Thajska vám postačí platný cestovní pas. Bez víza můžete do země vstoupit až na 3 měsíce. Ke svému check-inu se dostavte s dostatečným předstihem min. 3 hodin, což je v Praze doporučená doba pro kontinentální lety. Levné letenky Praha-Bangkok získáte při rezervaci dopředu!

Letiště v Praze

Mezinárodní letiště Václava Havla v Praze je možné rozdělit na Staré a Nové letiště. Na Starém letišti se nachází terminál T3, který se využívá pro soukromé a nákladní lety a také pro státní návštěvy. Nové letiště tvoří terminály T1 a T2. Terminál T1 je využíván pro lety mimo schengenský prostor. Jsou to typicky lety na jiné kontinenty a také např. lety do Velké Británie a Irska. Z terminálu T2 pak odlétají linky do schengenského prostoru, který spolu sdílí státy EU, Švýcarsko, Norsko, Island a Lichtenštejnsko. Do Thajska proto budete odlétat z terminálu 1.

Letiště má skvělé zázemí a nebudou vám chybět restaurace, kavárny, obchody ani další potřebné služby. Pokud necháváte na letišti auto, rezervujte si stání online na stránkách letiště. Dostanete tak výhodnější cenu. Můžete si vybrat z několika druhů parkovišť. Letiště nyní nabízí nové služby v rámci projektu "Měníme letiště pro vás". Jednou z nich je samoobslužná non-stop restaurace Praha, kde se najíte i za 100Kč. Tuto restauraci naleznete na terminálu 1 ve veřejné části příletové haly v prvním patře a také za bezpečnostní procedurou ve Food Courtu. V tranzitní části je zákazníkům k dispozici dětský koutek, ve veřejné části zase terasa s výhledem na letištní plochu.

Letiště v Bangkoku

V hlavním městě Thajska se nachází letiště Suvarnablumi (BKK) a sekundární letiště Don Mueang (DMK).

Mezinárodní letiště Suvarnablumi

letiště Don Mueang, které až do roku 2006 sloužilo jako hlavní vstupní brána do Thajska. Z kapacitních důvodů však bylo otevřeno letiště nové. Don Mueang přesto stále slouží hlavně nízkonákladovým leteckým společnostem. Velkou základnu zde má např. populární low cost aerolinka Air Asia. Letiště má 1 terminál rozdělený na mezinárodní lety a domácí lety. Se společnostmi Air Asia, Nok Air nebo Lion Air můžete sehnat opravdu velmi levné letenky po Thajsku, a proto se toto letiště stále těší oblibě.

Z letiště do centra Bangkoku se můžete dopravit autobusovou linkou A2 nebo linkou A1 na stanici metra Mochit. Autobusy jezdí celý den od 5:30 do 00:00 a cesta vám potrvá přibližně hodinu. Je možné využít i další levnější autobusové spoje, které vás také zavezou na nejbližší stanici metra Mochit.

Na co se připravit v Bangkoku?

V jednom z největších asijských měst se po příletu připravte na pro Evropany nezvyklý chaos a neutichající hluk tuk-tuků, motorek a dalších vozidel. Klima v Bangkoku je velmi teplé a vlhké po celý rok. V zimě jsou teploty kolem 30 stupňů a v létě dokonce přes 35. Hotelový pokoj si proto určitě zamluvte s klimatizací. Podnebí je také ovlivněno monzuny. Dešťové přeháňky jsou ale většinou krátké a prší převážně v noci. Ceny dopravy, jídla i ubytování jsou pro Čechy příjemné, neboť jsou nižší než v Praze. Časový posun v Bangkoku je v době našeho letního času +5 hodin a v době zimního času +6 hodin.

Podívejte se, kdy je nejlepší čas rezervovat letenky.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.