Mapa

Levné letenky na trase Brno-Londýn

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Londýn...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Brno-Tuřany - Londýn

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

520 Kč

Přímý letecký spoj

1

Letů týdně

5

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 1212 kilometrů

2 hod. 10 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Ryanair

Londýn Heathrow, Londýn Gatwick, Londýn Stansted, Londýn Luton a další

6 letišť

Často kladené otázky

V destinaci Londýn je 6 letišt: Londýn Heathrow, Londýn Gatwick, Londýn Stansted, Londýn Luton, Londýn City a Londýn Southend.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Brno-Tuřany - Londýn je 520 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
2 hod. 10 min. je průměrná doba letu Brno-Tuřany - Londýn.
Jedna letecká společnost létá přímo z Brno-Tuřany do Londýn.
5 letů týdně létá z Brno-Tuřany do Londýn, a to k měsíci srpen.

Uvedené informace jsou platné k 1.10.2017

Jak najít levné letenky z Brno do Londýn?

S využitím světového cestovního vyhledávače Skyscanner je nyní velmi jednoduché najít levné letenky Brno-Londýn. Vaše lety si jednoduše najdete a porovnáte na jedné stránce. Do vyhledávacího okna zadejte místo odletu „Brno“ a název cílové destinace „Londýn“. Již během několika vteřin se vám zobrazí nejlevnější letenky. Skyscanner za vás totiž prochází výhodné nabídky více než 1000 aerolinií a cestovních vyhledávačů s cílem ušetřit vám čas a peníze. Za své služby si neúčtujeme žádné skryté poplatky. Po výběru vašeho letu do Londýna budete přesměrováni na stránku letecké společnosti nebo cestovní agentury. Podívejte se na nejlepší tipy, jak vyhledat lety, hotely a pronájem aut.

Využívejte funkce Skyscanner naplno!

Skyscanner pro vás připravil řadu funkcí, které vám pomohou najít ty nejlevnější letenky. Použití těchto nástrojů je velmi jednoduché! Plánujete kromě letenky Brno-Londýn ještě další výlet, ale nemáte zatím vybrané místo? Poté se vám bude hodit naše vyhledávací funkce "Kamkoliv", která vám umožní zobrazit výhodné nabídky letů do nejrůznějších destinací po celém světě. Okamžitě tak získáte inspiraci pro svou další cestu. Dalším užitečným nástrojem je interaktivní mapa pro porovnávání letů. Pomáhá-li vám v rozhodování pohled do mapy, pak si tuto vizuální technologii mapování letenek zamilujete. Z vašeho hledání letenek se ode dneška stane hra! Přečtěte si více o možnostech práce s interaktivní mapou. Nemáte pevně stanovené datum cesty? Máme pro vás další užitečný tip! Ve vyhledávacích polích „Odlet“ a „Návrat“ si místo konkrétního dne zvolte „Celý měsíc“ a funkce vám následně zobrazí přehledný kalendář. Můžete si nechat zobrazit také "Nejlevnější měsíc". Levné letenky už vám nyní neuniknou!

Kde si vyhledám akční ceny letů na trase Brno-Londýn?

Každý den pro vás aktualizujeme výhodné nabídky akčních letenek z českých letišť. Nepřijdete tak např. o prázdninové akce a další slevy letů! Podívejte se, zda jsou v dnešní nabídce levné letenky Brno-Londýn. Víte, že je stále aktuální hledat tzv. last minute letenky? Musíte však vědět, kde a kdy! Přečtěte si proto Skyscanner tipy, jak si rezervovat levné letenky na poslední chvíli.

Přímé lety z Brna do Londýna

Levné letenky Brno-Londýn nabízí hned dvě významné low cost společnosti Ryanair a Wizz Air. Letecká společnost Ryanai míří na londýnské letiště Standsted. Maďarská aerolinka Wizz Air zase využívá letiště Luton. Cesta do Londýna vám potrvá 1 hod 50 min.

Pro vstup na Britské ostrovy vám postačí platný občanský průkaz, nebo cestovní pas. Na letiště v Brně se dostavte s rezervou alespoň dvou hodin!

Letiště Brno

Letiště Brno - Tuřany se nalézá poblíž Brna u dálnice D1, exit 201 Brno - Slatina. Přijíždíte-li na letiště vlastním autem, můžete si jej nechat na krytém hlídaném parkovišti. Na letiště se dostanete z centra Brna také pomocí městské hromadné dopravy - autobusem 76. Cesta na letiště trvá autobusem cca 20 minut. Letiště má 1 terminál, kde se můžete občerstvit v jedné z restaurací. Připojit se můžete bezplatně k síti wifi. Z Brna se lze díky několika nízkonákladovým aerolinkám podívat do několika evropských měst za ceny v řádech stovek korun!

Letiště Heathrow

Letiště Heathrow je největším z londýnských letišť a také dlouhodobě nejvytíženějším letištěm v Evropě. Na letišti naleznete 4 terminály, z nichž terminál č. 3 je využíván národní linkou British Airways. Na přestup si určitě nechte hodně času.

Jak se dostat z Heathrow do centra Londýna?

Vlaky Heathrow Express odjíždí každých 15 minut z terminálů 2 a 3. do stanice Paddington v Londýně. Expresním vlakem se do centra dostanete za pouhých 15 minut. Levnější variantou jsou Heathrow Connect vlaky s intervalem odjezdu 30 minut. Cesta do centra vám bude trvat rovněž 30 minut. Za hodinu se dostanete do centra Londýnem metrem, jehož zastávku naleznete mezi terminálem 2 a 3. Pokud plánujete cestu po Anglii autem, můžete navštívit jednu ze známých autopůjčoven.

Letiště Gatwick

Na Gatwick se nachází Severní (North) a Jižní (South) terminál. Pokud využijete služeb leteckých společností easyJet a ČSA, budete přistávat na Jižním terminálu letiště Gatwick.

Cesta do centra Londýna je možná expresním vlakem Gatwich Express. Doba přepravy je asi 30 minut. Podobně dlouho pojedete i vlaky Southern trains. Do stanice Victorie se dostanete za 35 minut. Využít můžete také autobus easyBus, který odjíždí do Victoria Coach Station. Dalším autobusem, který zajišťuje dopravu z letiště je National Express. Cesta autobusem do centra však trvá cca 2 hodiny.

Letiště Stansted

Na letiště Stansted létají zpravidla nízkonákladové letecké společnosti. Přiletíte sem i v případě rezervace letenky Brno-Londýn. Malé letiště má pouze jeden letištní terminál. Do centra Londýna se se můžete vydat Stansted Express vlaky nebo National Express autobusy. Vlaky vás dopraví za 15 minut na Liverpool Street. Autobusy jezdí na různá místa v centru. Chcete-li si půjčit vlastní automobil, bezplatný shuttle bus vás doveze k autopůjčovnám známých značek jako je Alamo, Avis, Budget, Enterprise, Europcar, Hertz, Sixt apod.

Letiště Luton

Letiště Luton je dalším malým letištěm, které obsluhuje low cost společnosti. Využívá jej např. společnost Wizz Air. Do centra odjíždí levný Easybus. Další možností dopravy je vlak Luton Flyer, který odjíždí z nedaleké stanice Luton Airport Parkway. Do této stanice se dopravíte z letiště zdarma.

Poprvé v Londýně?

Počasí na Britských ostrovech je typické téměř každodenními dešťovými přeháňkami. Určitě si proto nezapomeňte deštník a teplé oblečení, ať už cestujete v jakékoliv roční období. Zimy i léta jsou v Londýně mírnější než v Brně. Velice rozdílné jsou ceny obou evropských měst. Londýn určitě patří k nejdražším destinacím. Ceny jídla, ubytování i dopravy tak mohou být 3x dražší než v Brně. Za večeři v restauraci utratíte i 1000 Kč. Za třetinku domácího piva téměř 100 Kč. Levněji se můžete najíst např. v čínské čtvrti - China Town. Vysoké ceny vám určitě vynahradí pohled na známé londýnské památky Big Ben, Tower Bridge či Buckinghamský palác! Letenky Brno-Londýn také patří k nejlevnějším nabídkám. Čas po příletu do Londýna si posuňte o 1 hodinu zpět.

Podívejte se na článek: Kdy je nejlepší čas rezervovat letenky.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.