Mapa

Levné lety z New York Newark do Columbus

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Columbus...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu New York Newark - Columbus

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

3 130 Kč

Přímé letecké spoje

4

Letů týdně

47

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 746 kilometrů

1 hod. 43 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

United

Port Columbus a Columbus Rickenbacker

2 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Columbus jsou 2 letiště: Port Columbus a Columbus Rickenbacker.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let New York Newark - Columbus je 3 130 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
1 hod. 43 min. je průměrná doba letu New York Newark - Columbus.
4 letecké společnosti létají přímo z New York Newark do Columbus.
47 letů týdně létá z New York Newark do Columbus, a to k měsíci listopad.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z New York do Columbus. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z New York do Columbus. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z New York do Columbus mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z New York do Columbus přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Columbus hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Columbus. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.