Mapa

Levné lety z Neapol International do Palermo

Informace o letu Neapol International - Palermo

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

1 024 Kč

Přímé letecké spoje

2

Letů týdně

21

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 319 kilometrů

1 hod. 0 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Volotea

Palermo

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Palermo je jedno letiště: Palermo.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Neapol International - Palermo je 1 024 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
1 hod. 0 min. je průměrná doba letu Neapol International - Palermo.
2 letecké společnosti létají přímo z Neapol International do Palermo.
21 letů týdně létá z Neapol International do Palermo, a to k měsíci listopad.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Neapol do Palermo. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Neapol do Palermo. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Neapol do Palermo mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Neapol do Palermo přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Palermo hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Palermo. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.