Mapa

Levné lety z Porto do Řím

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Řím...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Porto - Řím

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

1 607 Kč

Přímý letecký spoj

1

Letů týdně

3

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 1754 kilometrů

2 hod. 45 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Ryanair

Řím Fiumicino a Řím Ciampino

2 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Řím jsou 2 letiště: Řím Fiumicino a Řím Ciampino.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Porto - Řím je 1 607 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
2 hod. 45 min. je průměrná doba letu Porto - Řím.
Jedna letecká společnost létá přímo z Porto do Řím.
3 lety týdně létají z Porto do Řím, a to k měsíci prosinec.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Porto do Řím. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Porto do Řím. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Porto do Řím mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Porto do Řím přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Řím hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Řím. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.