Mapa

Levné lety z Ostrava do Londýn

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Londýn...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Ostrava - Londýn

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

520 Kč

Přímý letecký spoj

1

Letů týdně

4

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 1294 kilometrů

2 hod. 15 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Ryanair

Londýn Heathrow, Londýn Gatwick, Londýn Stansted, Londýn Luton a další

6 letišť

Často kladené otázky

V destinaci Londýn je 6 letišt: Londýn Heathrow, Londýn Gatwick, Londýn Stansted, Londýn Luton, Londýn City a Londýn Southend.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Ostrava - Londýn je 520 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
2 hod. 15 min. je průměrná doba letu Ostrava - Londýn.
Jedna letecká společnost létá přímo z Ostrava do Londýn.
4 lety týdně létají z Ostrava do Londýn, a to k měsíci srpen.

Uvedené informace jsou platné k 1.12.2017

Přímé lety z Ostravy do Londýna

Mezi Ostravou a Londýnem létají 4x týdně linky nízkonákladové společnosti Ryanair. Cesta z Ostravy do Londýna trvá cca 2 hodiny. Letenky z Ostravy bývají velmi levné.

Cestovat do Velké Británie je možné s platným občanským průkazem nebo cestovním pasem. Před odletem si nezapomeňte vyřídit online check-in, který Ryanair vyžaduje. Na letiště se dostavte s časovou rezervou min. 2 hodin.

Letiště v Ostravě

Letiště Leoše Janáčka se nachází u obce Mošnov asi 23km od Ostravy. V letní turistické sezóně letů výrazně přibývá a vy se tak můžete podívat do prázdninových destinací v Řecku, Turecku, Španělsku, Turecku či Kypru. Delší lety pak směřují do Egypta, Tuniska a Dubaje. Na letišti se můžete občerstvit před letem v Bistru Gastro Flight nebo v jednom z barů.

Jak se dostat na letiště v Ostravě?

Z centra Ostravy se k terminálu dopravíte nejlépe autobusy nebo vlaky. Z centra odjíždí několik linek autobusů. Jízdní řády naleznete na stránkách letiště Ostrava. Pokud pojedete vlakem, vystupte na zastávce Mošnov, Ostrava Airport. 

Letiště v Londýně

V Londýně objevíte hned několik mezinárodních letišť: Stansted, Heathrow, Gatwick a Luton

Letiště Stansted

Mezinárodní letiště Stansted využívají zejména low cost společnosti. Právě na toto letiště přiletíte se společností Ryanair z Ostravy. Na malém letišti je k dispozici 1 terminál. Do centra Londýna jezdí vlaky Stansted Express a autobusy National Express. Cesta na Liverpool Street trvá vlakem asi 15 minut. Autobusy jezdí na různá místa v centru Londýna. Chcete-li se po Anglii pohybovat pronajatým automobilem, shuttle bus vás zdarma dopraví k autopůjčovnám Hertz, Alamo, Budget, Sixt aj.

Letiště Heathrow

Letiště Heathrow je nejvytíženějším letištěm v Evropě. Na letišti jsou celkem 4 terminály. Hlavní základnu zde má národní linka British Airways. Na letišti Heathrow si nechte dostatek času na přestup, neboť prostory letiště jsou obrovské. Do centra města vás zavezou vlaky Heathrow Express nebo Heathrow Connect. Mezi terminály 2 a 3 naleznete také zastávku metra.

Letiště Gatwick

Na letišti Gatwick se nachází 2 terminály. Z Prahy na Jižní terminál létají letecké společnosti easyJet a ČSA. Do londýnského centra vás zavezou vlaky Southern trains asi za 35 minut. Autobusy easyBus jezdí do stanice Victoria Coach Station.

Letiště Luton

Letiště Luton je další malé letiště obsluhující low cost společnosti. Na Luton létá např. maďarská aerolinka Wizz Air. Do centra Londýna jezdí levný Easybus. Ze stanice Luton Airport Parkway odjíždí také pravidelné vlaky.

Přílet do Londýna

Podnebí v Londýně je typicky anglické, tj. deštivé. Nezapomeňte si proto deštník. Teploty jsou po celý rok zpravidla mírnější než v Ostravě. Ceny v Londýně patří k nejvyšším v Evropě a v porovnání s Ostravou mohou být až čtyřnásobné. Za večeři zaplatíte i 1000Kč, pivo v restauraci vás bude stát přes 100Kč. Levnější potraviny nakoupíte v supermarketu. Po příletu z Ostravy do Londýna si nezapomeňte posunout čas o hodinu zpět.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.