Mapa

Levné lety z Curych do Benátky

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Benátky...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Curych - Benátky

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

1 471 Kč

Přímé letecké spoje

4

Letů týdně

23

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 353 kilometrů

1 hod. 5 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

SWISS

Benátky Marco Polo a Benátky Treviso

2 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Benátky jsou 2 letiště: Benátky Marco Polo a Benátky Treviso.
1 hod. 5 min. je průměrná doba letu Curych - Benátky.
4 letecké společnosti létají přímo z Curych do Benátky.
23 letů týdně létá z Curych do Benátky, a to k měsíci říjen.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Curych do Benátky. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Curych do Benátky. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Curych do Benátky mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Curych do Benátky přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Benátky hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Benátky. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.