Čao-tchung

23. 9. 2019 - 24. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Čao-tchung patří na základě hodnocení uživatelů Bojing Qingshe Hotel, FuHuang a Yunjia Express Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Čao-tchung přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Čao-tchung

od 262 Kč
od 379 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je listopad, kdy průměrná cena činí 466 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Čao-tchung je srpen, kdy průměrná cena činí 699 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 525 Kč za noc. To je o 8 % méně než průměrná cena za noc ve výši 571 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Čao-tchung je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 17,3 °C/63,1 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 25,0C/77,0F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -2,1 °C/28,2 °F.
Nejbližší letiště u města Čao-tchung je Zhaotong (ZAT) (8,49 km).

Naplánujte si cestu do země Čína