Čao-tchung

25. 1. 2020 - 26. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Čao-tchung patří na základě hodnocení uživatelů Huigan Hotel (Zhaotong Fortune Store), Wyndham Grand Plaza Royale a Afuerliansuojiudianluteweidian. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Čao-tchung přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Čao-tchung

od 266 Kč
od 384 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je leden, kdy průměrná cena činí 502 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Čao-tchung je listopad, kdy průměrná cena činí 768 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 709 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Čao-tchung je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden 3,5 °C/38,3 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 25,0C/77,0F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -2,1 °C/28,2 °F.
Nejbližší letiště u města Čao-tchung je Zhaotong (ZAT) (8,49 km).

Naplánujte si cestu do země Čína