Li-ťiang

25. 9. 2019 - 26. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Li-ťiang patří na základě hodnocení uživatelů Share Year Hotel, Dong Nan Xi Bei Inn a Yunduan Inn (Lijiang Nanmen Bridge). Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Li-ťiang přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Li-ťiang

od 951 Kč
od 1 185 Kč
od 1 273 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je září, kdy průměrná cena činí 820 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Li-ťiang je duben, kdy průměrná cena činí 1 171 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 878 Kč za noc. To je o 10 % méně než průměrná cena za noc ve výši 971 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Nejbližší letiště u města Li-ťiang je Lijiang Sanyi (LJG) (21,60 km).

Naplánujte si cestu do země Čína