Li-ťiang

5. 3. 2020 - 6. 3. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Li-ťiang patří na základě hodnocení uživatelů Mingde Hostel, Baisha Holiday Resort Lijiang a Guocuiyuan Lvju Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Li-ťiang přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Li-ťiang

od 830 Kč
od 935 Kč
od 1 192 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je červenec, kdy průměrná cena činí 1 026 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Li-ťiang je listopad, kdy průměrná cena činí 1 660 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 1 086 Kč za noc. To je o 6 % méně než průměrná cena za noc ve výši 1 152 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Nejbližší letiště u města Li-ťiang je Lijiang Sanyi (LJG) (21,60 km).

Naplánujte si cestu do země Čína