Chuaj-an

3. 2. 2020 - 4. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Chuaj-an patří na základě hodnocení uživatelů Huai'an Pinshang Wanda Service Apartment, 888 Express Hotel Huai'an Wanda Plaza Branch a Donghu Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Chuaj-an přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Chuaj-an

od 507 Kč
od 880 Kč
od 1 358 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je leden, kdy průměrná cena činí 477 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Chuaj-an je srpen, kdy průměrná cena činí 567 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 537 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Chuaj-an je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden 1,5 °C/34,6 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 31,0C/87,8F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -2,4 °C/27,7 °F.
Nejbližší letiště u města Chuaj-an je Huai'an Lianshui (HIA) (30,84 km).

Naplánujte si cestu do země Čína