Chuaj-an

23. 9. 2019 - 24. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Chuaj-an patří na základě hodnocení uživatelů Jinjiang Inn Huaian Economic Development Zone Hotel, Hanting Express Huaian Beijing Road Techinical College a Hanting Express Huai'an Hainan Road. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Chuaj-an přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Chuaj-an

od 510 Kč
od 962 Kč
od 1 005 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je listopad, kdy průměrná cena činí 466 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Chuaj-an je srpen, kdy průměrná cena činí 554 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 495 Kč za noc. To je o 2 % méně než průměrná cena za noc ve výši 506 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Chuaj-an je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 22,5 °C/72,5 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 31,0C/87,8F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -2,4 °C/27,7 °F.
Nejbližší letiště u města Chuaj-an je Huai'an Lianshui (HIA) (30,84 km).

Naplánujte si cestu do země Čína