Buffalo

20. 4. 2019 - 21. 4. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Buffalo patří na základě hodnocení uživatelů Reikart House, Buffalo, a Tribute Portfolio Hotel, Sheraton Niagara Falls a Aloft Buffalo Airport. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Buffalo přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Buffalo

od 2 643 Kč
od 3 891 Kč
od 6 074 Kč

Co říkají cestující o městě Buffalo?

9,8
Nadšenci pro jídlo
9,8
Nadšenci pro umění a design
Hodnocení členů (42)
Kelsey McNeight
Kelsey McNeightBuffalo
04.04.2017

Buffalo is a city for people who love food and drinks. New restaurants are always popping up and there are the best wing places in the world.

Ed Lee
Ed LeeNew York City
26.02.2015

I had always been hesitant to go to Buffalo because if it's notorious cold weather, it's rust belt history and the Buffalo Bills, but a coworker's wedding finally forced me there and it exceeded my expectations. During the warmer months, Buffalo is quite green and lush. The people are friendly and there are some great dining options!

Mark Zackheim
Mark ZackheimWilliamsville
18.09.2014

Wonderful sunsets , great harbor , and lots of night life that ends at 4:AM.

Liza Prado
Liza PradoDenver
06.01.2017

Buffalo, New York is a great part of the state to visit, especially in the summer months when the snow has thawed. There are tons of outdoor festivals, tours of the Frank Lloyd Wright homes in town, the Albright Knox Art Museum, a nice waterfront area, a small zoo, and of course, the chicken wings (The Anchor Bar is the classic but Duffs is pretty good too.). If you just want to poke around and people watch, head to Elmwood Street, which has a bunch of little shops, eateries, and green spaces.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je listopad, kdy průměrná cena činí 2 435 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Buffalo je srpen, kdy průměrná cena činí 3 623 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc duben minulý rok byla 2 614 Kč za noc. To je o 6 % méně než průměrná cena za noc ve výši 2 777 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Buffalo je očekávaná průměrná teplota pro měsíc duben 8,0 °C/46,3 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 27,4C/81,3F. Nejchladnější měsíc je únor s průměrnou teplotou -7,5 °C/18,5 °F.
Nejbližší letiště u města Buffalo je Buffalo Niagara (BUF) (13,06 km).K dalším letištím poblíž patří: Niagara Falls (24,45 km)

Naplánujte si cestu do země Spojené státy