Dundee

17. 12. 2018 - 18. 12. 2018

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Dundee patří na základě hodnocení uživatelů McCoinnich Guesthouse, Spacious Home Dundee a Trades Lane Apartment. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Dundee přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Co říkají cestující o městě Dundee?

9,8
Nadšenci pro historii
Hodnocení členů (12)
Thomas Beard
Thomas BeardAbergavenny
05.01.2014

It's okay. The town and surroundings appear quite dull, but there are more interesting and picturesque scenes never the River Tay, such as the RRS Discovery being there. However, I believe Dundee is being revamped up to high standards and once completed should be quite nice!

Collin Esdale
Collin EsdaleLondon
08.11.2012

Well a scottish born Glaswegian , cannot even ,have any doubts or admit that dundee has a lot more to offer than just its famous dundee cake . Even a gay seen i may say to the delight of some of our friends who visited it with us .

Michelle Montague
Michelle MontagueDundee
06.01.2017

Dundee has a lot of interesting things to do for tourists, the Discovery ship, Unicorn

Olivia-Petra Coman
Olivia-Petra ComanBrasov
21.11.2016

Naplánujte si cestu do země Velká Británie