Glasgow

23. 10. 2019 - 24. 10. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Glasgow patří na základě hodnocení uživatelů Alexander Thomson, Fraser Suites Glasgow a Glasgow Marriott Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Glasgow přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Glasgow

od 1 718 Kč
od 3 017 Kč
od 4 347 Kč

Co říkají cestující o městě Glasgow?

9,8
Nadšenci pro historii
8,8
Nadšenci pro umění a design
8,3
Nadšenci pro jídlo
7,6
Nadšenci pro noční život
7,5
Cestující rodiny
Hodnocení členů (108)
J W
J W
09.04.2019

If you want a taste of the real Scotland, come to Glasgow. Although not as picturesque as Edinburgh, the city offers a wide range of interesting restaurants and a plethora or bars and nightclubs. The people here are super friendly and always willing to help you and talk to you. The city is very traditionally Scottish and if you want to experience Scottish culture, come here.

Alyssa Collier
Alyssa CollierNew York City
24.05.2018

Although I only had 24 hours in Glasgow, I can say that I'm so ready to come back and see even more. When visiting, the commonwealth games were going on and the city was dressed to a tee in everything Scottish. The culture, the people, the food, and the hospitality were better than I could have every imagined. This city is so vibrant with culture and history but has the modern feel to it. I definitely recommend all travelers to visit this beautiful city.

Kevin Picholo
Kevin PicholoFoster City
01.03.2017

Glasgow was quiet and laid back city. I had a chance to visit back in 2004 with my previous job, visiting our office there. Last day after work, I got to walk around the city and have a few scotch drinks and some local food. Night life here doesn't come alive til after 11pm, when I was already very sleepy.

Callum Soukup-Croy
Callum Soukup-CroyGlasgow
18.05.2016

People usually come to Scotland to see Edinburgh but if you don't come for a visit to Glasgow then you are really missing out. Edinburgh might be the historical and cultural capital but Glasgow is really where it is happening with the best bars, restaurants and nightlife around. There are plenty of world class museums to visit, parks, country houses and the shopping is second only to that in London.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je leden, kdy průměrná cena činí 2 121 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Glasgow je září, kdy průměrná cena činí 3 525 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc říjen minulý rok byla 2 659 Kč za noc. To je o 4 % méně než průměrná cena za noc ve výši 2 774 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Glasgow je očekávaná průměrná teplota pro měsíc říjen 10,0 °C/49,9 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 18,8C/65,8F. Nejchladnější měsíc je prosinec s průměrnou teplotou 1,9 °C/35,4 °F.
Nejbližší letiště u města Glasgow je Glasgow International (GLA) (11,33 km). K dalším letištím poblíž patří: Glasgow Prestwick (45,00 km) Edinburgh (56,18 km)

Naplánujte si cestu do země Velká Británie