Edinburgh

25. 1. 2020 - 26. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Edinburgh patří na základě hodnocení uživatelů Ten Hill Place, BW Premier Collection, Braid Apartments by Mansley a Salisbury Green Hotel & Bistro. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Edinburgh přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Edinburgh

od 1 948 Kč
od 2 746 Kč
od 3 794 Kč

Co říkají cestující o městě Edinburgh?

9,8
Nadšenci pro historii
7,2
Nadšenci pro turistiku
6,7
Dobrodružní cestovatelé
6,5
Nadšenci pro umění a design
6,4
Cestující rodiny
Hodnocení členů (383)
Matt Fenby Taylor
Matt Fenby Taylor
20.06.2019

Velmi pochůzné, kompaktní město, kde máte téměř každý koutek historie a něco zajímavého. Dobré jídlo taky, pokud uděláte nějaké rychlé vyhledávání.

Piero Sierra
Piero Sierra
07.06.2019

Edinburgh je kouzelné místo plné historie, aktivit, restaurací a úžasných lidí. Je to snadno jedno z malebných a zábavných míst k návštěvě ve Velké Británii. Nenechte si ujít měsíční festival FRINGE v srpnu - největší a nejrozmanitější umělecký festival v Evropě.

millie poynter
millie poynter
25.05.2019

edinburgh je skvělé město! je plný života a nejpřátelštějších lidí kolem, má opravdu pěkný pocit bezpečí a přivítání. noční život je také skvělý a cenově dostupný a ve městě je spousta historie

Claudio  Buonamico
Claudio Buonamico
14.04.2019

Co říci, lidi! město je nádherné a má velmi pohodlnou veřejnou dopravu, ocitl jsem se v Edinburghu za prací, měsíční zkušenost, pravděpodobně nejkrásnější v mém životě. Nejsem milovník horkého léta, takže jsem tam strávil červenec, aby to bylo hezčí, s průměrnou teplotou 20 stupňů. Město pak má hodně, ale co nabídnout, pokud se tam chytíte v období, ve kterém jsem byl, můžete mít také co do činění s festivalem? v noci a oživit to ve dne.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je leden, kdy průměrná cena činí 2 362 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Edinburgh je srpen, kdy průměrná cena činí 6 377 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 4 104 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Edinburgh je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden 3,8 °C/38,8 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 19,2C/66,6F. Nejchladnější měsíc je prosinec s průměrnou teplotou 0,2 °C/32,4 °F.
Nejbližší letiště u města Edinburgh je Edinburgh (EDI) (10,92 km). K dalším letištím poblíž patří: Dundee (56,65 km)

Naplánujte si cestu do země Velká Británie