Mapa

Levné lety z Belfast International do Praha

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Praha...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Belfast International - Praha

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

2 182 Kč

Přímý letecký spoj

1

Letů týdně

2

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 1475 kilometrů

2 hod. 30 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Sun-Air

Praha

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Praha je jedno letiště: Praha.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Belfast International - Praha je 2 182 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
2 hod. 30 min. je průměrná doba letu Belfast International - Praha.
Jedna letecká společnost létá přímo z Belfast International do Praha.
2 lety týdně létají z Belfast International do Praha, a to k měsíci listopad.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Belfast do Praha. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Belfast do Praha. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Belfast do Praha mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Belfast do Praha přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Praha hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Praha. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.