Mapa

Levné lety z Bordeaux do Barcelona

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Barcelona...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Bordeaux - Barcelona

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

833 Kč

Přímé letecké spoje

3

Letů týdně

10

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 454 kilometrů

1 hod. 10 min.

Barcelona

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Barcelona je jedno letiště: Barcelona.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Bordeaux - Barcelona je 833 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
1 hod. 10 min. je průměrná doba letu Bordeaux - Barcelona.
3 letecké společnosti létají přímo z Bordeaux do Barcelona.
10 letů týdně létá z Bordeaux do Barcelona, a to k měsíci leden.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Bordeaux do Barcelona. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Bordeaux do Barcelona. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Bordeaux do Barcelona mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Bordeaux do Barcelona přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Barcelona hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Barcelona. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.